Skocz do zawartości

Problem z Magisk i SafetyNet


Heisenberg

Rekomendowane odpowiedzi

@marcin19883 jeśli chodzi o ten universal safetynet fix to zadziała tylko na wersji magisk v12. Jeśli masz jeszcze jakiś inny moduł to on może psuć safetynet, tak że jeśli masz jeszcze coś innego oprócz tego fix to wyłącz i sprawdź.

Spoiler

Magisk v13 is not supported by Universal Hide too. Use Magisk v12.

@Heisenberg F-Droid Privileged Extension jest dla F-Droid żeby był aplikacją systemową i dzięki temu może instalować i usuwać aplikacje, nie wiem co to ma wspólnego z safetynet i magisk ??

https://f-droid.org/packages/org.fdroid.fdroid.privileged/

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slimdick długa historia z tym F-droid Nie chodzi o jej funkcje tylko o to, żeby po prostu była i nic ne robiła. Ten OP od fixa zauważył, ze mój model po prostu potrzebuje cokolwiek miec w modułach, żeby fix działał. Pewno inny moduł niż F-droid także spełni funkcje bycia i nic nie robienia. Ma to być naprawione w nowej becie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=26565]slimdick[/mention] z tego co widzę to ma Redmi Note 4  Więc szansa 50% że ma taki jak mój ze snapkiem 625[mention=11930]marcin19883[/mention] potwierdź moje słowa  

 

 Mam Redmi note 4 z snapkiem. Wersja Global EU.

 

Wczoraj instalowałem Magisk v12 moduły Droid Privileged Extension i universal safetynet fix v1.10. dalej nie działa. Musiałem zainstalować inny Rom, bo nie mam cierpliwości.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam Redmi note 4 z snapkiem. Wersja Global EU.  

Wczoraj instalowałem Magisk v12 moduły Droid Privileged Extension i universal safetynet fix v1.10. dalej nie działa. Musiałem zainstalować inny Rom, bo nie mam cierpliwości.

 

 

 

 

 

 

Zainstaluj fix universal-safetynet-fix-v2-beta-3.zip i F-droid

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 12:20, Heisenberg napisał:

Póki co mam soft xiaomi.eu 7.6.22

Wysłane z mojego Redmi Note 4X
 

 


Ja piątkowy mam 7.6.29. wychodzi na to, że jak sami dodali w tym romie safetynet jakiś certyfikat to Magisk z modułami nie działa. Czyli mam wrócić do 7.6.22? A co z następnymi updejtami? Przecież będzie to samo. Nie ruszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja piątkowy mam 7.6.29. wychodzi na to, że jak sami dodali w tym romie safetynet jakiś certyfikat to Magisk z modułami nie działa. Czyli mam wrócić do 7.6.22? A co z następnymi updejtami? Przecież będzie to samo. Nie ruszy.

A potrzebujesz roota? Jeśli nie to zainstaluj jeszcze raz 7.6.29 bez magiska o pobierz aplikacje SafetyNet Test

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A potrzebujesz roota? Jeśli nie to zainstaluj jeszcze raz 7.6.29 bez magiska o pobierz aplikacje SafetyNet Test

Wysłane z mojego Redmi Note 4X



Na początku zainstalowałem czysty rom 7.6.29 i nie przeszedł testu całkowicie. Xiaomi.eu coś dodało ale nie wszystko.
Ps. Wyszedł nowy moduł v2 beta 4. Kilka godzin temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heisenberg napisał:

Warto go spróbować

Wysłane z mojego Redmi Note 4X
 

 

Zainstalowałem universal-safetynet-fix-v2-beta-4 

Nie trzeba już instalować F-Droid Privileged Extension.

W końcu ruszyło!!!  na romie xiaomi.eu 7.6.29 :) 

Dzięki wszystkim za wskazówki!!!

 

Edytowane przez marcin19883
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...