gwalberg

Usuwanie napisów pod ikonami

Recommended Posts

Znacie jakiś sposób na usunięcie napisów pod ikonami bez instalacji xposed, modułów i jakiegoś launchera na RN4x?

Był kiedyś bum na to, motyw z przezroczystym tekstem. Tylko już nie pamiętam w jakich motywach to było.

Najprosciej ? Root i apka Miui Tweaks(wtyczka xposed ) czy jakoś tak. Masz ustawienia od wielkości ikon,zmiany siatki w pulpicie,folderach,pasku statusu, po umiejscowanie podpisów ikon,zmiane wielkosci albo ukrycie. Bardzo dużo opcji,polecam :D Sam mam ukryte, bo mi zbędne są podpisy np youtube skoro widać ze to ikonka youtube etc :D

Dnia 6.07.2017 o 01:23, Queny napisał:

Najprosciej ? Root i apka Miui Tweaks(wtyczka xposed ) czy jakoś tak. Masz ustawienia od wielkości ikon,zmiany siatki w pulpicie,folderach,pasku statusu, po umiejscowanie podpisów ikon,zmiane wielkosci albo ukrycie. Bardzo dużo opcji,polecam :D Sam mam ukryte, bo mi zbędne są podpisy np youtube skoro widać ze to ikonka youtube etc :D

Napisałbyś na pw jak wgrać moduł xposed? Konkretnie chodzi właśnie o miui tweaks

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.