Jump to content

Czy istnieje profesjonalny serwis Xiaomi, najlepiej w Europie?

dong
 Share

Recommended Posts

Nie mówię o serwisie, który specjalizuje się w wymianie wyświetlaczy. Jakiś czas temu chciałem zrobić unbrick w Redmi 4 Prime i zrobiłem jakieś zwracie. Telefon w ogóle nie startuje. Naprawa pewnie wymaga wymiany płyty głównej lub naprawy elektroncznej ów płyty. Serwis we Wrocławiu nie wymiania płyt głównych... pewnie zacznie dopiero jak płyty główne pojawią się na Allegro. Czy jest inna alternatywa? Może coś w Europie? A jak nie to może Chiny, coś sprawdzwonego?

Telefon kosztował 800 zł a póki co może mi posłużyc tylko na części zamienne do drugiego telefonu. Lepiej by było jakby działał...

• mrosi unlocked this topic

Nie znalazłem płyt do 4 Prime na Google. W ogóle mało części do tego modelu. Xiaomi pewnie nie sprzedaje części zamiennych, a telefonów uszkodzonych do rozbierania nadal mało.

Serwis z Wrocławia to serwis z możliwościami, które każdy z nas ma w swoim domu. Profesjonalnym serwisem bym tego nie nazwał.

Redmi 4/prime to model na Chiny, Google nie ma wstępu w Chinach,więc w sumie bym się zdziwił gdybyś znalazł. Szukaj na Aliexpress. Co do mi center mam dokładnie odwrotną opinie, natomiast większość trudniejszych tematów naprawiają tylko w ramach gwarancji ibg

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...