Skocz do zawartości

Redmi Note 2 wariuje


borys90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem ze swoim Note 2, od jakiegoś czasu zaczął mi wariować ekran tzn nie dotykam go a aplikacje się włączają same pomyślałem że padł mi dotyk zamówiłem nowy dotyk ale po wymianie nic się nie zmienilo, zainstalowałem miui 9 i też lipa przełożyłem nawet płytę główną z innego note 2 ale też skacze. Miał ktoś z Was taki problem .

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżę trochę wątek.

Otóż od jakiegoś czasu również zawiesza mi się telefon . Zdarzyło się to dotychczas 3 razy (2 razy podczas oglądania youtube, raz podczas rozmowy na whattsapp), zawsze ten sam objaw: telefon zaczyna naśladować w kółko ostatni dźwięk (jak zacięta płyta) nie reaguje na żadne dotknięcie i przyciski. Soft MIUI 7.2 Stable (7.2.3.0 Lite). Softu używam już rok.

Pomaga restart przyciskiem power albo wyjęcie baterii.

Chciałbym uniknąć usuwania danych.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów z zawieszaniem , ale proponuję przejść na wersję MIUI by xiaomi,eu  8.5 ( stabilna )  8.5.2.0(LHMCNED).

Moim zdaniem to ostatnia wersja którą można polecić . Skończyło się wsparcie dla naszego telefonu , a wersja 9 jakoś nie wzbudza zachwytów .

pozdrawiam Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy spotkał się ktoś z problemem działania klawiszy funkcyjnych z opóźnieniem? Klawisz Menu I Home myślałem, że nie działają, ale okazało się że jak je powciskam kilka razy to po jakimś czasie telefon zaczyna szaleć I włączać menu lub przechodzić na główny ekran.

Próbowałem wgrać od nowa MIUI: 8.1.18 ale nic to nie dało, problem występuje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Byłem zadowolony do wczoraj.

Telefon nagle się zrestartował i po wczytaniu Androida stanął na logo Miui.

Udało mi się wejść do Twrp i wykonać czyszczenie cache i dalvik-cache .

Wgrałem  od nowa rom stable 8.5.2.0 i telefon odżył ale włącza się kilka minut ( 5-7 ) .

Co jeszcze można poprawić aby włączał się normalnie co trwało około minuty .

Czyżby zbliżał się czas zmiany sprzętu.

pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...