borys90

Redmi Note 2 wariuje

Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam problem ze swoim Note 2, od jakiegoś czasu zaczął mi wariować ekran tzn nie dotykam go a aplikacje się włączają same pomyślałem że padł mi dotyk zamówiłem nowy dotyk ale po wymianie nic się nie zmienilo, zainstalowałem miui 9 i też lipa przełożyłem nawet płytę główną z innego note 2 ale też skacze. Miał ktoś z Was taki problem .

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odświeżę trochę wątek.

Otóż od jakiegoś czasu również zawiesza mi się telefon . Zdarzyło się to dotychczas 3 razy (2 razy podczas oglądania youtube, raz podczas rozmowy na whattsapp), zawsze ten sam objaw: telefon zaczyna naśladować w kółko ostatni dźwięk (jak zacięta płyta) nie reaguje na żadne dotknięcie i przyciski. Soft MIUI 7.2 Stable (7.2.3.0 Lite). Softu używam już rok.

Pomaga restart przyciskiem power albo wyjęcie baterii.

Chciałbym uniknąć usuwania danych.

Z góry dzięki za pomoc.

Nie miałem problemów z zawieszaniem , ale proponuję przejść na wersję MIUI by xiaomi,eu  8.5 ( stabilna )  8.5.2.0(LHMCNED).

Moim zdaniem to ostatnia wersja którą można polecić . Skończyło się wsparcie dla naszego telefonu , a wersja 9 jakoś nie wzbudza zachwytów .

pozdrawiam Wojtek

Czy spotkał się ktoś z problemem działania klawiszy funkcyjnych z opóźnieniem? Klawisz Menu I Home myślałem, że nie działają, ale okazało się że jak je powciskam kilka razy to po jakimś czasie telefon zaczyna szaleć I włączać menu lub przechodzić na główny ekran.

Próbowałem wgrać od nowa MIUI: 8.1.18 ale nic to nie dało, problem występuje dalej.

witam

Byłem zadowolony do wczoraj.

Telefon nagle się zrestartował i po wczytaniu Androida stanął na logo Miui.

Udało mi się wejść do Twrp i wykonać czyszczenie cache i dalvik-cache .

Wgrałem  od nowa rom stable 8.5.2.0 i telefon odżył ale włącza się kilka minut ( 5-7 ) .

Co jeszcze można poprawić aby włączał się normalnie co trwało około minuty .

Czyżby zbliżał się czas zmiany sprzętu.

pozdrawiam Wojtek