Skocz do zawartości

Wgrywanie aplikacji przez Titanium Backup


pablitto83

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam nowy tel. Z starego mi2s zrzucilem csly katalog TB, wgralem na RR1s, i probuje przywrocic aplikacje. Przywracam po kolei, pliki i dane, ssma aplikacja.. Trwa to w nieskończoność.. nawet mala apka jak airdroid nie chce sie przeniesc.

Do tego przy kopiowaniu folderu TB z SD na tel, potrafił sie zawiesić , cala noc kopiowal, i skopiować nie mógł. Rano spróbowałem ponownie i poszlo.

Czy jest mozliwe przeniesienie aplikacji przez TB z mi2s do RR1s? Bo mi jakos to nie idzie.

Gdy przywrocilem kilkaustawien systemowych, tel zwariowal i zlapal bootlooopa, full wipe pomógł .

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam nowy tel. Z starego mi2s zrzucilem csly katalog TB, wgralem na RR1s, i probuje przywrocic aplikacje. Przywracam po kolei, pliki i dane, ssma aplikacja.. Trwa to w nieskończoność.. nawet mala apka jak airdroid nie chce sie przeniesc.

Do tego przy kopiowaniu folderu TB z SD na tel, potrafił sie zawiesić , cala noc kopiowal, i skopiować nie mógł. Rano spróbowałem ponownie i poszlo.

Czy jest mozliwe przeniesienie aplikacji przez TB z mi2s do RR1s? Bo mi jakos to nie idzie.

Gdy przywrocilem kilkaustawien systemowych, tel zwariowal i zlapal bootlooopa, full wipe pomógł .

Może ktos przerabial przenoszenie aplikacji z innego tel/na miui/ na ten tel?

edit.

Zainstalowalem z marketu inna apka, viber. Dalem przywracanie w TB, poszlo bardzo szybko, za szybko. No i apka sie wogule nie odpala, zamyka sie przy próbie uruchomienia.

Czyzby czekala mnie reczna instalacja wszystkich apek i ich reczna konfiguracja? :-(

Tap tap from MI2

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przywracam. Kopiuje bez wiekszych problemow. Aplikacje przywrocone z ustawieniami :-)

Dodatkowe pytanie - czy wam też tel sie tak mocno grzeje? w trakcie przywracania kopii, kopiowania wiekszej ilosci danych, tel jest naprawde goracy z tylu, nieco ponizej aparatu jest najgorecej..

Tap tap from MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...