ZduneX25

MIUI 7.6.15

Recommended Posts

Występowały u kogoś problemy z resetowaniem telefonu ? (ciemny ekran) pomagało jedynie przytrzymanie power do momentu ponownego uruchomienia telefonu. 

Redmi 4x

Mialem to samo.
Robilem dwa razy full wipe w twrp. Niestety na nic. Wrocilem do ostatniego wydania xiaomi.eu na 6.0

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

3 godziny temu, log napisał:

Krótkie pytanie, czy w tej wersji na Mi5s jest możliwości zmiany siatki pulpitu?

Jest. Przytrzymujesz na wolnym polu palcem i w prawym dolnym rogu masz.

• Like 1

25 minut temu, mates21 napisał:

Wrzucilem 7.6.22 na MI5 - nie moglem sie doczekac piatku :P Poki co telefon dziala. :) 

Czekam na betatesterów na Redmi 4X, bo sam się boję :)
a zauważyłeś jakieś poprawki?

Zauważyłem,że na moim Mi4 podczas dłuższego przytrzymania przycisku Home blokuje się ekran i nic nie można zrobić oprócz wysunięcia górnej belki. Ponowne naciśnięcie przycisku home odblokowuje telefon. Czy to jest normalne bo dopiero teraz przeszedłem na miui 8.

Jeszcze jedno zjawisko którego wcześniej nie było a mianowicie zawsze wyświetlaja się kropeczki informujące o powiadomieniu lub tym podobnym po czym nie ma żadnych wiadomośći ani połączeń lub innych akcji

@angry wlasnie nic co widzialem na china dev preview :D W sumie zadnej zmiany nie widze. Jakos bardziej ospale dziala mi tel - takie odczucie mam. Ale dosc bo to nie miejsce na to :)

21 minut temu, oczyorze napisał:

Zauważyłem,że na moim Mi4 podczas dłuższego przytrzymania przycisku Home blokuje się ekran i nic nie można zrobić oprócz wysunięcia górnej belki. Ponowne naciśnięcie przycisku home odblokowuje telefon. Czy to jest normalne bo dopiero teraz przeszedłem na miui 8.

Włączasz chińskiego asystenta, który u nas daje właśnie tylko taki efekt. Wyłącz go:

Ustawienia -> Zainstalowane -> Domyślne -> Asystent i rozpoznawanie mowy.

Ustaw "brak" i Twój problem zniknie :).

Co do drugiego pytania - opcję Pokaz ikony powiadomień w Powiadomienia i pasek stanu sprawdzałeś?

Edited by Direct

20 minut temu, Direct napisał:

Włączasz chińskiego asystenta, który u nas daje właśnie tylko taki efekt. Wyłącz go

Ustawienia -> Zainstalowane -> Domyślne -> Asystent i rozpoznawanie mowy.

Ustaw "brak" i Twój problem zniknie :).

Co do drugiego pytania - opcję Pokaz ikony powiadomień w Powiadomienia i pasek stanu sprawdzałeś?

Niestety nie mam takiej opcji menu Ustawienia -> Zainstalowane -> Domyślne -> Asystent i rozpoznawanie mowy. A konkretnie domyślne - asystent i rozpoznawanie mowy. mam asysten chiński tylko nic nie mogę z tym zrobić:-(

Jeśli idzie o powiadomienia to bo każdym odblokowaniu telefonu na górnej belce wyświetlają się za każdym razem kropeczki informujące o powiadomieniu a tkowego nie ma

Ustawienia -> Zainstalowane i klikasz mały okrągły przycisk na dole z podpisem "Domyślne". Właśnie o niego chodzi.

34 minuty temu, Direct napisał:

Ustawienia -> Zainstalowane i klikasz mały okrągły przycisk na dole z podpisem "Domyślne". Właśnie o niego chodzi.

Nie zauważyłem rzeczywiście pomogło dzięki:-). Człowiek całe życie się uczy

Muszę jeszcze z tymi powiadomieniami pokombinować, może się uda

Nie zauważyłem rzeczywiście pomogło dzięki:-). Człowiek całe życie się uczy

Muszę jeszcze z tymi powiadomieniami pokombinować, może się uda

Ustawienia > powiadomienia i pasek stanu > pokaż ikony powiadomień

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

19 godzin temu, tpawel napisał:

Mialem to samo.
Robilem dwa razy full wipe w twrp. Niestety na nic. Wrocilem do ostatniego wydania xiaomi.eu na 6.0

Podobno problem występował również w redmi 3s.

Podobno problem występował również w redmi 3s.

Czyli aktualizacja sie nie udala. Nastepnym razem nich ktos inny testuje :D
5x Full wipe w jednym tygodniu to dla mnie za duzo

Czyli aktualizacja sie nie udala. Nastepnym razem nich ktos inny testuje
5x Full wipe w jednym tygodniu to dla mnie za duzo

U mnie nic takiego nie miało miejsca...

Na MI4 po 3-4 dniach zaczął wywalać komunikat o błędzie aplikacji tapety blokady... przy każdorazowym odblokowywaniu telefonu. Dzisiaj tj. 3 dzień odkąd problem wystąpił komunikat wystapił tylko raz.. kolejny przykład, że miui ma swoje chimery.

I dzisiaj od nowa błędami sypie :/

Guest
This topic is now closed to further replies.