ZduneX25

MIUI 7.6.15

Recommended Posts

3 minuty temu, maciek04 napisał:

Zajrzyj do ustawienia,tapeta...

zaglądałem wiadomo, od razu - nic się tam nie zmieniło... dalej są ulubione, te które miałem - ale jak dodać nowe, kolejne to nie mam pojęcia już teraz...

Mam problem zainstalowaniem supersu 2.79 na tym romie. Instaluję przez TWRP, wszystko przebiega ok i po restarcie telefonu nie widać aplikacji supersu w aplikacjach. Pobrałem 2.82 z XDA, to samo. Wróciłem na poprzednim rom, supersu nie instaluje się. Czy ma znaczenie, że usunąłem supersu przez Odinstaluj, zamiast przez TWRP?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Po raz ostatni apeluję:

Proszę edytować cytowaną zawartość, pozostawiając to, do czego się odnosimy. Co poniektórzy (prawda, Panie @out-of-brain ?) potrafią zacytować cały post rozpoczynający wątek, co skutkuje tym, że jego wpis zajmuje połowę strony wątku. Wątek powinien pozostać czytelny.

To jest ostatnie ostrzeżenie.

• Like 18

Witam

Mam pytanie dlaczego z opcji aplikacji sms zniknęła opcja odpowiadająca za ukrycie / wyłącznie ostatnio wybranych osób? Teraz przy probie pisania nowego smsa mam wyświetlone u góry aplikacji 4 ostatnio wybrane osoby.

27 minut temu, lesiu1989 napisał:

dlaczego z opcji aplikacji sms zniknęła opcja

Na takie pytanie to chyba nikt ci sensownie nie odpowie, nawet nie wiem czy taka była. Wyczyść historię połączeń (sms-ów) to nie nie będziesz miał 4 ostatnich osób.

Witam
Mam pytanie dlaczego z opcji aplikacji sms zniknęła opcja odpowiadająca za ukrycie / wyłącznie ostatnio wybranych osób? Teraz przy probie pisania nowego smsa mam wyświetlone u góry aplikacji 4 ostatnio wybrane osoby.

W Mi Note nadal jest ta funkcja

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Szkoda że kenzo już nie dostanie 7.6.15 ;( bo 7.6.8 działa ładnie ;) nawet wifi z bluetoothem ;)

Ale harmonogram zadań nie mam :(

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Po raz ostatni apeluję:
Proszę edytować cytowaną zawartość, pozostawiając to, do czego się odnosimy. Co poniektórzy (prawda, Panie [mention=16694]out-of-brain[/mention] ?) potrafią zacytować cały post rozpoczynający wątek, co skutkuje tym, że jego wpis zajmuje połowę strony wątku. Wątek powinien pozostać czytelny.

Oj sorry nooooo ;)
Na szybko robiłam .
Jak coś już to Pani hihi ;) pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Nie potrzebne mi są zaplanowane zadania ,interfejs proszę tylko o danie odpowiednich skryptów i będę się bawił z tym systemem jak na linuksie (: po aktualizacji wszystko działa hehe ,jeszcze mnie zastanawia czy mogę wykonać chrota w razie awarii jak to jest u starszego brata ?

Послали по Ми5с плюс

Widzę że jest nowa funkcja w ustawieniach wifi. Nazywa się optymalizacja. Ktoś wie o co chodzi z nią?

50ed3cd79d960942e24d51eed3dc8410.jpg7968dad52c21fabe3456c9f7aeae78cb.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

W jaki sposób dowolnie włączać/wyłączać poszczególne częstotliwości dla 2G/3G/4G.  ?

chciałbym  wyłączyć  3G 2100MHz  -  (zostawić 3G 900MHz)

Redmi 2 Pro (telefon ma root)

Edited by max35
  • Like 1

12 minut temu, max35 napisał:

W jaki sposób dowolnie włączać/wyłączać poszczególne częstotliwości dla 2G/3G/4G.  ?

Jak masz root-a to możesz to zrobić w  Network Signal Guru  ;-)

Telefon Mi5 z miui polska 7.6.10

@Acid - używam motywu "Under the Water", który optycznie zmniejsza ikony i dodaje wokół nich ramkę. Od dawna (zaczynałem od 6.8.25) działa to poprawnie - zarówno na Mi5, Redmi 4 pro i Redmi 3S. Po aktualizacji do 7.6.15 na 99% ikonek ramki nie ma, została tylko na 2-3 ikonkach. Czy w następnej wersji jest szansa na poprawkę?

Powie mi ktoś dlaczego mam tyle wyzwoleń z tych trzech aplikacji? Od odłączenia ładowarki w ogóle ich nie używałem. Apka wakelock detector.

Mi5s

23a33996543a6572b9578ff3ebaf604e.jpg

Edited by redminote2

58 minut temu, redminote2 napisał:

Powie mi ktoś dlaczego mam tyle wyzwoleń z tych trzech aplikacji? Od odłączenia ładowarki w ogóle ich nie używałem. Apka wakelock detector.

U mnie odkąd pamiętam, usługi Xiaomi zużywają najwięcej zasobów baterii. Jest to niewielka wartość oczywiście, ale usługa jest na czele.

Global jest, nie ma wersji china, na której jest oparte xiaomi.eu. NIE MA możliwości zrobienia xiaomi.eu na podstawie globala.

Sorry ale nie masz racji.
Redmi note 3 pro SE miał xiaomi.eu zrobionego na globalu. Ten model nie miał romu w wersji china. Nie chce mi się sprawdzać czy taki stan jest do dzis

Pisał że nie będą robić a nie że nie mogą robić. Ale dla rn3se specjalnie zrobili z globala

RN3Pro + Tapatalk

Bo China nigdy nie istniał, a ludzie kupowali ten model masowo bo był w globalnej dystrybucji.

Oczywiście, że można zrobić rom z Globala. Są różnice i pewne problemy ale da się.

Próbując instalować aktualizację z pliku zip przez systemowy udpater wychodzi mi błąd: nie można zweryfikować aktualizacji. Wcześniej tego nie miałem... Xiaomi redmi note 4x, obecnie wersja 7.5.18. Aktualizować bezpośrednio z recovery czy coś jest nie tak?

@Lanney masz xiaomi.eu i chcesz instalować xiaomi.eu oczywiście ?? Jeśli tak to zrób to przez twrp.

Dokładnie mam xiaomi.eu, aktualizuję średnio co dwa tygodnie. Pobrałem 7.6.15 i wywaliło mi taki błąd chcąc aktualizować jak zwykle. 

Występowały u kogoś problemy z resetowaniem telefonu ? (ciemny ekran) pomagało jedynie przytrzymanie power do momentu ponownego uruchomienia telefonu. 

Redmi 4x

2 godziny temu, PRzepraszam_Cie napisał:

Występowały u kogoś problemy z resetowaniem telefonu ? (ciemny ekran) pomagało jedynie przytrzymanie power do momentu ponownego uruchomienia telefonu. 

Nie.

Krótkie pytanie, czy w tej wersji na Mi5s jest możliwości zmiany siatki pulpitu?

Guest
This topic is now closed to further replies.