xRetroN

Problem z baterią w nowym miband 2

Recommended Posts

Witam! Wczoraj przyszedł do mnie i mam problem z baterią. Gdy przyszedł był rozładowany więc naładowałem go do 100%. Przy końcówce ładowania podłączyłem go do mifita (ze sklepu play) i automatycznie rozpoczął się update firmware'u. Po tym poczekałem i naładował się 97%. Skonfigurowałem większość opcji oprócz tętna i zostawiłem. Wieczorem wgrałem notify mi band, lecz mi się nie spodobał, więc ściągnąłem tools i mi band. Skonfigurowałem go, ustawiłem budzik i 4 powiadomienia. Rano wstałem i miał ok. 75%, gdy zleciało do 68% postanowiłem jeszcze raz zainstalować mi fita i napisać posta. Teraz jest 66%. Nwm co robić, wydaje mi się, że szybko leciała jeszcze przy samym mificie, ake też była rozładowana jak przyszła. Da się wgrać starszy firmware dla opaski? Albo czy da coś starsza wersja mifit? Z góry dzięki za pomoc. 5fa14203d3e5504cfe969a4d3f3857c2.jpg

EDIT: 65%....

EDIT 1H PÓŹNIEJ : 61%.....

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by xRetroN

Miband 2 trzyma około tygodnia. Miband 1 około miesiąca.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Wiem, co w takim razie poradzić?

Przez noc spadło ponad 20h nie ogarniam :(

Nic z tym nie zrobisz. Xiaomi wypuściło jedna partie jako bubel z baterią. Mi wytrzymuje średnio 2 dni. Zamrazalnik nie pomógł. Albo gwarancja albo musisz z tym żyć. Z ciekawości gdzie kupowałes?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Na gearbest na przeczenie tej za 20 dol. Zauważyłem też, że nie naladujesz więcej jak 97%... I bateria zazwyczaj leci po 2%. Ty z tym żyjesz? A jakbym chciał wysłać to wysyłki coś kosztują?

Guest

Jaki masz nr seryjny? Ja posprzedawalem tego prawie 500 szt i jak na razie tylko 1 szt mam gwarancyjna. Osobiscie uzywam 1 sztuki i mi trzyma bateryjka miesiac.

Moja się naprawila rozładowalem do zera. Godzinka w zamrazalniku i działa poprawnie. Tylko Zamrazalnik może pomóc a może uszkodzić robisz na swoją odpowiedzialność

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

A ty gdzie kupowałeś i kiedy? Bo nie wiem czy próbować :/

A i w jakiej temperaturze jakbyś mógł powiedzieć, bo też ważne.

Dosyć śmieszna sprawa, ogólnie zawsze ładowałem ładowarką z mojego MI 5, a ostatnio podłączyłem do komputera i tam naładowałem, co się okazało po 3 dniach jest 90% Także temat uważam za zamknięty :)

Z kolei ja mam odwrotne obserwacje. Korzystam z MIFIt i MiBand Tools, więc zdaje sobie sprawę, ze nie będzie mi opaska 3 tygodni trzymała.

Na początku ładowałem z USB w komputerze i po 4 dniach musiałem już ładować. Myślałem, ze to MI Band Tolls mi, aż tak baterie w opasce zjada, ale w końcu zacząłem ładować z ładowarki do telefonu i teraz nawet 10 dni potrafi mi opaska wytrzymać.

Guest
This topic is now closed to further replies.