Jump to content

Problem z baterią w nowym miband 2


xRetroN

Recommended Posts

Witam! Wczoraj przyszedł do mnie i mam problem z baterią. Gdy przyszedł był rozładowany więc naładowałem go do 100%. Przy końcówce ładowania podłączyłem go do mifita (ze sklepu play) i automatycznie rozpoczął się update firmware'u. Po tym poczekałem i naładował się 97%. Skonfigurowałem większość opcji oprócz tętna i zostawiłem. Wieczorem wgrałem notify mi band, lecz mi się nie spodobał, więc ściągnąłem tools i mi band. Skonfigurowałem go, ustawiłem budzik i 4 powiadomienia. Rano wstałem i miał ok. 75%, gdy zleciało do 68% postanowiłem jeszcze raz zainstalować mi fita i napisać posta. Teraz jest 66%. Nwm co robić, wydaje mi się, że szybko leciała jeszcze przy samym mificie, ake też była rozładowana jak przyszła. Da się wgrać starszy firmware dla opaski? Albo czy da coś starsza wersja mifit? Z góry dzięki za pomoc. 5fa14203d3e5504cfe969a4d3f3857c2.jpg

 

EDIT: 65%....

EDIT 1H PÓŹNIEJ : 61%.....

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Edited by xRetroN
Link to comment
Share on other sites

Na gearbest na przeczenie tej za 20 dol. Zauważyłem też, że nie naladujesz więcej jak 97%... I bateria zazwyczaj leci po 2%. Ty z tym żyjesz? A jakbym chciał wysłać to wysyłki coś kosztują?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jaki masz nr seryjny? Ja posprzedawalem tego prawie 500 szt i jak na razie tylko 1 szt mam gwarancyjna. Osobiscie uzywam 1 sztuki i mi trzyma bateryjka miesiac.

Link to comment
Share on other sites

Dosyć śmieszna sprawa, ogólnie zawsze ładowałem ładowarką z mojego MI 5, a ostatnio podłączyłem do komputera i tam naładowałem, co się okazało po 3 dniach jest 90% Także temat uważam za zamknięty :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Z kolei ja mam odwrotne obserwacje. Korzystam z MIFIt i MiBand Tools, więc zdaje sobie sprawę, ze nie będzie mi opaska 3 tygodni trzymała.

Na początku ładowałem z USB w komputerze i po 4 dniach musiałem już ładować. Myślałem, ze to MI Band Tolls mi, aż tak baterie w opasce zjada, ale w końcu zacząłem ładować z ładowarki do telefonu i teraz nawet 10 dni potrafi mi opaska wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...