Jump to content

Klient poczty

PanVarg
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mam czasem problem z aplikacją poczty. Wiadomości przychodzą jednak jest problem z odpowiadaniem. Czasem wiadomość ląduje w folderze do wysłania i nie chce z niego wyjść. Podpięta jest skrzynka z gmaila. Wiecie coś może na ten temat? :)

Mam identyczną sytuację. Najczęściej kiedy próbuję wysłać jakieś załączniki (najczęsciej zdjęcia).

Wiadomość ląduje w skrzynce nadawczej i siedzi tam bez końca. Nie zdarza się to za każdym razem, raczej sporadycznie.

Mam wrażenie, że zależy to od ilości załączników. Wszystko powyżej 3 ląduje w nadawczej i nie jest wysyłane.

Problemu nie ma z mailami zawierającymi tylko tekst, te idą bez kłopotów.

Edited by SaLi

No jest lipa. Wszystkie wiadomości wpadły mi w folder "do wysłania". I nie wiedzieć czemu po miesiącu nagle telle się ocknął i wysłał wszystko na raz (oczywiście tematy były już nie aktualne). 

Telefon się rozdzwonił, na poczcie masa zdziwionych maili... 

Oraz nie działa widget. Nie widzę na ekranie wiadomości. Musze wejść w aplikację i wtedy otwiera mi się okno z wiadomościami. 

To że nie działa widżet i powiadomienia na pasku to jest wyraźnie napisane na stronie. Apka się psuje podczas naszej kompilacji i nie wiemy dlaczego. Kingsoft się nie odzywa na nasze pytania więc na razie jest tak. Albo aplikacja po polsku albo widżet i powiadomienia.

Wysłane z MI3

Oryginalnie jest w j.angielskim? Jeśli tak to bym zostawił do czasu aż wszystko będzie działać. Kto dziś nie będzie potrafił ogarnąć tak prostej aplikacji w j. Synów Albionu?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Przecież opcja wysyłania wszystkiego jest nowa, więc wysłało Ci jak dodali taką opcje jakby nie dodali to dalej by siedziały w nadawczej. Nic dziwnego po prostu źle się złożyło.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...