Skocz do zawartości

Problem z instalacją


rm_125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Ściągnąłem ten najnowszy rom MIUIPolska_armani_JHCCNBD24.0_jb-4.3 w telefonie mam (JHCCNBA94.0)
Postępuję tak jak w instrukcji tylko że na pulpicie nie mam aplikacji updater.
W telefonie mam j. polski. Gdy daje na ustawienia>informacje o systemie> aktualizacja systemu to wywala mnie na pulpit.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłem u goldwey sprawdzałem oryginalność niby ok.

Tak zmieniłem nazwę na update.zip wgrałem w telefon. Odłączyłem od kompa. Przy uruchomieniu mam te dwa ludziki i tyle nie przenosi mnie to mirecoverów.

Właśnie nie mam na pulpicie tej ikonki updater :/  

I zawiesza go na ikonce fastboot

Edytowane przez rm_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przerabiałem to samo, kolego zainstaluj sobie mobileuncle.toolbox_327.apk, następnie ściągnij rom stable z tego wątku: http://miuipolska.pl/forum/topic/2508-hongmi-1s-pad%C5%82/

 

Nazwij plik romu update.zip  i wrzuć do katalogu głównego na telefonie.

 

Przez programik mobileuncle wejdź do recovery i tam zainstaluj nowy rom. Następnie ściągnij Miui Polska który możesz zainstalować zgodnie z metodą nr 1:

 

 

http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

 

Wczoraj straciłem kilka godzin na próbach uruchomienia MiFlash na tym chińskim gównianym romie.

 

 

Pozdr

Edytowane przez pewit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk napisał
 

 
witam, 
1. Telefon jest w 100% oryginalny i nowy. 
2. Proszę nie próbować robić modernizacji przez system, ponieważ nowe oprogramowanie będzie z chińskim i angielskim tylko.  
3. Co jest problem z telefonem proszę? uprzejmie doradza w szczegółach. 
D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze to nie odpowiedni temat, ale mam pytanie bo wlasnie zamowilem Redmi 1s na aliexpress w sklepie BlackPeach i jest mozliwosc wgrania polskiej wersji jezykowej. Czy lepiej moze napisac zeby nie wgrywali polskiej wersji tylko zostawili ang/chinska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Ściągnąłem ten najnowszy rom MIUIPolska_armani_JHCCNBD24.0_jb-4.3 w telefonie mam (JHCCNBA94.0)

Postępuję tak jak w instrukcji tylko że na pulpicie nie mam aplikacji updater.

W telefonie mam j. polski. Gdy daje na ustawienia>informacje o systemie> aktualizacja systemu to wywala mnie na pulpit.

 

 

Kolego, jeśli w oryginale miałeś soft JHCCNBA94.0 a pewnie taki szit był bo przychodzi z ali, to nie musisz robić żadnych Flashy.

Zrób drugą metodą z FAQ.

Czyli

1. wrzuć do pamięci wewnętrznej nowy ROM zmieniając jego nazwę na update.zip (do wewnętrznej nie na kartę sd)

2. wejdź w MiRecovery (klawisze volup i power)

3. w recowery opcja - install update.zip to system one

4. ciesz się MIUI polska

 

P.S.

Czy ktoś może mi pomóc, chciałbym skasować wszystkie kontakty z telefonu a jeszcze się gubię w androidzie:)

P.S. II

Dzień dobry wszystkim = pierwszy post na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Pewit, pisalem w tej sprawie do sprzedawcy i dostalem odpowiedz ze ROM 22 dziala dobrze, natomiast ROM 23 i 24 ma bug polegajacy na nieprawidlowym dzialaniu Distance sensora (wygaszanie telefonu w czasie rozmowy).

Teraz dostalem taka odpowiedz:

Please confirm do you need the mutil-language rom for the phone Or you want the original firmware, the original firmware only in English and Chinese, without root , without google play. So you need the original firmware? 
Or you need the language in English with mutil-language rom?

Czy mozecie potwierdzic ze ROM tu dostepny dziala poprawnie (wlacznie z wygaszaniem ekranu) i ma Google Play?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek powinna być wersja 25, na oficjalnej już jest. Z tym wygaszaniem problemy ma spora część Redmi, czy to 1, czy 1s. Widocznie sensor jest ten sam. U nas testerzy mają 24 i żadnych problemów, chińczyk bredzi

Możesz mi na PW podesłać linka jeśli jest?

Bo na miui.com wciąż jest 24.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ori, na niego nagrasz bez problemu MIUI Polska. Miałem kłopot z czujnikiem zbliżeniowym w moim 1S, rozwiązany przez kalibracje w trybie diagnostycznym do którego wchodzimy kombinacją * # * # 64663 # * # * 

Czy możesz napsiać, jak prawidłowo wykonać taką kalibrację? Tam jest polecenie "zakryj palcem czujnik kalibracji", jest też button "rozpocznij kalibrację". W jakiej kolejności się to robi? Czy najpierw się zakrywa, potem odsłania, potem klika na "zacznij kalibrację"? A po kliknięciu trzeba coś robić, np. zbliżać rękę do czujnika lub właśnie tego nie robić? W jakiej odległości trzymać telefon? Nic tam nie jest napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...