Skocz do zawartości

Etui / Pokrowiec dla Mi6


MaxPrime

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Acid napisał:

A jak dopasowanie po krawędziach bocznych ekranu w porównaniu do oryginalnego tpu?
 

Jest szersza, odstaje ciut mocniej do góry. Też z niej korzystam, jest świetna poza jednym mankamentem - przyciski. Są one ukryte pod skórą i nie wystają jakoś specjalnie więc często trzeba się napocić aby trafić i nie pomylić przycisków głośności lub power. 

Jest to upierdliwe (do tego stopnia że zmapowałem sobie home za pomocą button mappera do wyłączania telefonu). Jednak zostałem przy tej obudowie mimo że zamówiłem 5 innych z Ali do sprawdzenia.

Generalnie dla mnie istotne było by telefon jak najlepiej trzymał się w dłoni i nie wyślizgnął się nawet trzymany jedną ręką - obudowa oryginalna oraz ta skórzana są pod tym względem najlepsze z tych testowanych. 

Edytowane przez nightman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPrime specjalnie dla Ciebie :D Zdjęcia marnej jakości,bo co lepszy sprzęt do zdjęć sprzedałem więc musiałem robić A5 2016 :D 

mi6.jpgmi6 2.jpgmi6 3.jpg

mi6 4.jpgmi6 5.jpg

mi6 6.jpg

 

Etui jest typu slim,sporo cieńsze od tego oryginalnego.Nie ma problemu,który irytował mnie w oryginalnym etui tj odłaziło przy dłuższych bokach. Także jak ktoś szuka dobrze dopasowanego etui,które się nie palcuje i według mnie dobrze wygląda to z czystym sumieniem mogę polecić,w przeciwieństwie do tego szkła nieszczęsnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to etui wystaje ponad wyświetlacz ? Możesz wrzucić jakieś foto z detalem na rant ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecic etui Mi 6 Cafele tpu case dostępne na aliexpress. Wyszło mnie 12 zł i warto poczekać zamiast przepłacać na alledrogo. Matowe, nie palcuje się i jest bardzo przyjemne w dotyku.
Foto mile widziane dla potomnych :-P

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...