Skocz do zawartości

Bateria mega wolno się ładuje - Redmi Note 4 Pro


Anulka1106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od tygodnia posiadam telefon Xiaomi Redmi Note 4 Pro, mam z nim problem z bateria, do szału mnie to doprowadza.

Otóż ładuje się on mega wolno... Przynajmniej 5-6 godzin. O ile całkowicie chce się naładować - Zazwyczaj stoi przy 88% i tylko raz poszło dalej ale po jakiś 30 minutach.

Dla przykładu, zaczęłam dzisiaj ładować telefon o 7:30 z 40% i mam po upływie 4 godzin 80% ... Pisze że ładowanie ma potrwać jeszcze 50 minut ale cały czas sie to wydłuża.

Chciałabym dodać że podczas ładowania nawet nie używam telefonu.

Czym to może być spowodowane? Możliwe że mi się trafił trefny telefon?

 

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję

Pozdrawiam

Anna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam podobny problem aczkolwiek inny :).  Mi w note 4 nie ładuję baterii do końca , jedynie do 71-73% max. Aktualnie wgrałem miuipolska. Na globalu też był problem. 

Jest też problem z niby przegrzewającą się baterią.

Aha dziwna rzecz bo po odblokowaniu bootloadera, wgraniu twrp i miuipolska przy załadowaniu systemu pierwszy raz nie było menu startowego ani konfiguracji początkowej, nawet apki z globala zostały(dziwne).

Macie jakieś sugestie ?

19650103_1909310132657579_1733184929_o.png

19718389_1909310129324246_1243721260_o.png

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.06.2017 o 11:40, Anulka1106 napisał:

Witam,

Od tygodnia posiadam telefon Xiaomi Redmi Note 4 Pro, mam z nim problem z bateria, do szału mnie to doprowadza.

Otóż ładuje się on mega wolno... Przynajmniej 5-6 godzin. O ile całkowicie chce się naładować - Zazwyczaj stoi przy 88% i tylko raz poszło dalej ale po jakiś 30 minutach.

Dla przykładu, zaczęłam dzisiaj ładować telefon o 7:30 z 40% i mam po upływie 4 godzin 80% ... Pisze że ładowanie ma potrwać jeszcze 50 minut ale cały czas sie to wydłuża.

Chciałabym dodać że podczas ładowania nawet nie używam telefonu.

Czym to może być spowodowane? Możliwe że mi się trafił trefny telefon?

 

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję

Pozdrawiam

Anna

 

 

Uszkodzony układ ładowania. Wymiana na nowy załatwi sprawę i telefon znów zacznie normalnie ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...