Jump to content

Naklejka ochronna na tył

tutek
 Share

Recommended Posts

Czy znaleźliście coś godnego polecenia do naklejenia na tył tego telefonu z racji tego że jest mega śliski?
Na Mi5 używałem bardzo fajne naklejki skinnova ale niestety widzę, że nie wypuścili nic do modelu Mi6.

Mam IPAKY i MSVII i wolę używać IPAKY. Telefon bardzo dobrze leży w ręce dzięki gumie, a MSVII jest dla mnie za śliski.

IPAKY ma wygodniejszy dostęp do przycisków, a nawet je chroni. 

Dodatkowo MSVII kojarzy mi się z Nillkin Frosted Shield, który na moim starym Mi4 po chwili nie miał narożników.

Dodatkowo mam szkło Mocolo TG+3D na cały ekran. Szkło wszędzie ładnie przylega, jest bardzo wyraźne i idealnie reaguje na dotyk. 

Polecam IPAKY + mocolo :)

Edited by Rafcio

19 godzin temu, Rafcio napisał:

MSVII jest dla mnie za śliski.

Wystarczy kupić z chropowata powierzchnią i problem rozwiązany, a do tego fajnie to wygląda ;)

IPAKY ma wygodniejszy dostęp do przycisków, a nawet je chroni. 

W mi4c np. MSVII rowniez chroni przyciski

Polecam IPAKY + mocolo :)

Mocolo jak najbardziej, IPAKY bardzo ladne, ale jaknby zrobili cos z ta scierajaca si efarba......

• 4 months later...
  • 3 months later...

Czy ktoś ma jakiś link do godnej poelcenia folii ochronnej(najlepiej matowej) na plecki Mi6? Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/imak-hydroge-film-folia-tyl-2szt-xiaomi-mi-6-i6923875135.html#thumb/1 

ale z aukcji nie wynika dokładnie co to jest bo niby na tył a niby na przód XD może ktoś ma to coś od IMAK?  3MK ma spoko folie ale tylko w komplecie przód+tył a mam już szkło 5D na ekranie i nie chce płacić 40 czy 50zł na kawałek folii na tył urządzenia :v

• 4 weeks later...

Na wstępie zaznaczę, że mam nadzieję, że moderacja nie usunie mojego tematu. ;) 

Już jakiś czas chodziła z mną folia ozdobno-ochronna.

Wpadłem na genialny pomysł, że sobie sam taką zrobię. :D 

Po wielu próbach i poszukiwaniach, udało mi się w końcu ogarnąć ten temat i oto jest gotowy produkt.

Wiem że będzie to wyglądać na reklamę, bo w sumie to jest, ale od czegoś trzeba zacząć.:D    

Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim tematem, to zapraszam na mojego FB i allegro ;).

Allegro

FB

Folie robię od początku do końca sam. Używam tylko firmy 3M (tak jak inne duże firmy). Jeżeli macie jakieś fajne pomysły i sugestie, to dajcie znać na PW lub w temacie :D

Spoiler

1.thumb.jpg.fa06589042196a5cd9ba446960a0f6f5.jpg2.thumb.jpg.9e8d568197e8d1e00280d0b02724938b.jpg3.thumb.jpg.d880e84e0a1b6e90499bd0638a864284.jpg4.thumb.jpg.829f0c3fac5b71e45a0a00ed790bf6c0.jpg

Szukam też chętnych osób, najlepiej z okolic Zamościa, to przetestowania szablonów na nowe modele.

• Like 1

Na 100% nie odchodzi

Folie 3M mają bdb klej.

Testowałem już je przez jakiś czas i nie ma tego problemu. Dla pewności, żeby folia dobrze przylegała, przy montażu, można ją delikatnie podgrzać suszarką. Wtedy klej jeszcze lepiej przylega.

Dlatego też nie robię wersji zachodzącej na ramki, tylko na samo tylne szkło. Nic sie nie odkleja i można używać ją z każdym case'em.

• Like 1

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
ja od siebie dodam, że super sprawą są naklejki od donicesky, nie mam jak wstawić zdjęcia jak wygląda na moim ale naklejka jest warta swojej ceny. Ja wybrałem motyw iron man tylko na tył i jest super ^^ https://donicesky.com/skorki/graficzne/xiaomi/iron-man
Nie masz mozliwosci dodania zdjec tel? Tyl boki. Jak jest z ochroną boków? Folia jest tylko na tylną klapke czy także zachodzi na boki?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka