Skocz do zawartości

Xiaomi redmi 4x Lycamobile problem z zasięgiem


rafalik93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj kupiłem xioami redmi 4x (wersja global) niby wszystko jest ok ale gdy dzwonie z telefonu (sieć lycamobile) i rozłącze się to przez 2 minuty gubi zasięg.Wprowadzałem apn ręcznie,mam lte .Tylko problem jest własnie z tym ze po rozmowie "szuka " sieci.Czy można coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 13:13, maneq napisał:

U mnie jest podobnie, lecz jest to dość krótko, bo kilka sekund, sieć Play. Aktualnie brak pomysłu co z tym zrobić, czekam na Androida 7.0, może coś się polepszy :D

Ja mam sieć PLAY i nie mam takiego problemu wszystko w jak najlepszym porządku jest może masz uszkodzony telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, coogar2006 napisał:

Ja mam sieć PLAY i nie mam takiego problemu wszystko w jak najlepszym porządku jest może masz uszkodzony telefon

Wątpię, raz tak jest, raz nie, na początku było często, lecz teraz mogę powiedzieć, że to nawet zniknęło :D 
W każdym razie dla mnie to nie jest uciążliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Plusie działa bez problemu. Czytałem gdzieś, że właśnie z Playem xiaomi działają słabo, co było potwierdzone przez te osoby, gdy wkładały karte innego operatora, problemy znikały.   Możliwe to przez to, że Play nie ma własnych nadajników(chyba) wiec łączy się z nadajnikami różnych operatorów. Miałem playa dodatkowo rok temu, raz łapał t-mobile, raz plusa etc.  Może xiaomi nie radzi sobie ze zmianami nadajników pomiedzy operatorami :/ Nie wiem,specem nie jestem. Play tak ma w Xiaomi i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że po aktualizacji się pogorszyło :D
Mam też takie podejrzenie, że telefon "uczy się" sieci i po jakimś czasie już bardzo rzadko występuje zjawisko gubienia sieci, lecz to tylko moje domysły, zobaczymy za kilka dni :D
BTW. czy jeśli będę chciał przejść do poprzedniego MIUI (tzn. 7.5.19, Android 6.0) to normalnie wgrywam jak zwykłą aktualizację stary zip, czy jakoś inaczej? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...