Skocz do zawartości

Jak bezpośrednio połączyć się z kontaktem?


Markus89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Utworzyłem sobie skrót do kontaktu na ekranie głównym, aby ciągle go nie wyszukiwać w Kontaktach. Podczas pierwszej próby połączenia w pośpiechu zabroniłem jakieś aplikacji telefonowania bezpośrednio i teraz jestem zmuszony kliknąć w kontakt a następnie w nr telefonu rozmówcy i dopiero wtedy mnie łączy. Jak mogę ustawić telefonowanie bezpośrednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Markus89 napisał:

Jak mogę ustawić telefonowanie bezpośrednie?

Bo dodałeś skrót do kontaktu i wyświetla się kontakt. Można dodać nr telefonu z kontaktu i wtedy dzwoni od razu (o ile pamiętam). Przy dodawaniu masz wybór, czy to kontakt, czy nr tel. z kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FromWP napisał:

Przy dodawaniu masz wybór, czy to kontakt, czy nr tel. z kontaktu.

Wiem, ale jak dodaję bezpośrednio nr tel to nie ma żadnej reakcji właśnie - zero... Jedyne wyjście obecnie to kontakt i wtedy nr tel, a jest to uciążliwe

 

EDIT: 

Wyczyściłem Launcher Systemu - zniknęły wszystkie moje apki i zmienił się ekran główny, ale udało się ustawić telefonowanie bezpośrednie. Dzięki!

Edytowane przez Markus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam problem z MI 6 (MIUI 8.5.1.0)

Nie działa widżet telefonu do osoby. Jak go umieszczę na pulpicie to mimo, że go naciskam to nic się nie dzieje. Wersja skrótu do kontaktu działa ale bezpośrednie wybieranie numeru już nie.

Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...