Skocz do zawartości

Chwilowe zawieszenie aktualizacji MIUI dla wybranych urządzeń


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum MIUI pojawiła się informacja że dla wybranych urządzeń zawieszone będą aktualizacje beta:

 

http://en.miui.com/thread-645418-1-1.html

 

Mam nadzieję że jest to spowodowane planowaną premierą MIUI 9 w sierpniu a nie dla niektórych modeli ze względu na EOL.

Edytowane przez Vergiliusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać listę sprzętów, które będą dostawać dalsze aktualizacje bez przestojów (dev):

Cytat

Mi 6 / Mi Note 2 / Mi MIX / Mi 5c / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5 / Mi 4S / Mi 4c / Mi Max 2 / Mi Max 64G(128G) / Mi Max 32G / Mi Note Pro / Redmi Note 4X/Qualcomm / Redmi 4X

Swoją drogą jak zobaczyłem, że na liście są jeszcze Mi2 i Mi3, to się lekko zdziwiłem, że ktoś jeszcze coś na to wydaje. Te sprzęty są chyba z 2012 i 2013 roku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mgcompany napisał:

że na liście są jeszcze Mi2 i Mi3

Mi2 wcale taki słaby nie jest, a Mi3 to to samo co Mi4.

Jak by nie patrzeć jest to aktualizacja nakładki a nie systemu, którego aktualizacji i tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, galakty napisał:

Mogliby przestać i się skupić na nowszych. Fajnie, że wspierają, ale 5 lat to przesada...

Większość producentów wspiera głównie flagowce, a i tak zazwyczaj nie dłużej niż 2 lata i ludzie narzekają z tego powodu. Xiaomi wspiera nawet 5 lat i... ludzie też narzekają. Masakra.

To, że wspierają starsze modele nie musi znaczyć, że nowsze na tym cierpią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AdBloczek napisał:

Większość producentów wspiera głównie flagowce, a i tak zazwyczaj nie dłużej niż 2 lata i ludzie narzekają z tego powodu. Xiaomi wspiera nawet 5 lat i... ludzie też narzekają. Masakra.

To, że wspierają starsze modele nie musi znaczyć, że nowsze na tym cierpią.

Co mają z tego wsparcia użytkownicy Mi2? Nadal błędy występują w systemie, czy aktualizujesz czy nie to na jedno wychodzi. Ja nieraz wrzucam łatkę co 2-5 miesięcy i żadnej różnicy nie widzę. Jedynie nowe MIUI 9 coś przyniesie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają z tego użytkownicy Mi2 i innych starych modeli? Chociażby szansę, że w przyszłości uciążliwe błędy zostaną załatane. Takiej nadziei inni producenci nie dają swoim klientom przez tak długi czas. Jak po 5 miesiącach nie widzisz ŻADNEJ różnicy, to może to świadczyć o problemach ze wzrokiem. Wolałbyś aby Mi2 zostało na Miui 6 lub 7?

A błędy były, są i będą. Niektóre zostają naprawione, na ich miejsce pojawiają się inne. Trzeba przyznać, że ogólnie rzecz biorąc aktualizacje w wydaniu Xiaomi nie są idealne, ale przynajmniej nie ma sytuacji, że zostanie wydana wersja nie nadająca się do użytku i nic z tym nie można zrobić, bo nie będzie już aktualizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 18:47, galakty napisał:

Mogliby przestać i się skupić na nowszych. Fajnie, że wspierają, ale 5 lat to przesada...

Może tak jak w OnePlus gdzie 2 już kompletnie olali :/ moim zdaniem dobrze, że wspierają a ten ruch jest słuszny, do wydania miui 9 wstrzymać się i potem kontynuować. To się nazywa customer service :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...