Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ;) Ogólnie też jestem zadowolony.

Używam z tym futerałem: https://pl.aliexpress.com/item/Fashion-Hard-Matte-Case-For-Xiaomi-Mi5-Mi5s-Plus-Mi6-Cases-For-Xiaomi-Redmi-4A-4/32818932871.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.bmoGC6

Robi się fajny pancerzyk ;)

Oba polecał wcześniej user szuja, mogę potwierdzić, że są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



zgodnie z Waszymi poradami kupiłem Mocolo


Ehm jakimi poradami skoro tu każdy praktycznie odradza szkło Mocolo? Poza tym to coś co kupiłeś to jakaś tandeta bo ja osobiście nie widziałem by Mocolo robiło takie szkła. Oni robią szkła 3D z czarną ramką ...

Tutaj polecane są szkła 5D z aliexpress lub szkła Nillkin'a ...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2018 o 21:20, Gravis napisał:

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi6-Tempered-Glass-5D-Curved-Protective-Screen-Protector-Film-For-Xiaomi-Mi6-Full-Coverage/32830272236.html

Lepszego nie miałem. Postowałem w poprzednich postach, a teraz wrzucam zdjęcia. Trzeba je równo nakleić i można nosić w etui nillkin. Jak widać nie podwadza, nie przeszkadza ;) 

wygląda fajnie. 

Mam kilka pytań:

- jest efekt szarego ekranu po wygaszeniu go?

- są kropeczki pod światło?

- przyciemnia i przekłamuje kolory?

- mocno sie palcuje?

- ramki "ucinają" ekran? w sensie czy zachodzą na niego?

Pierwsze 4 problemy pojawiają się po założeniu szkieł typu mocolo.

Edytowane przez Voltron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 17:10, Zenderable napisał:

Przyszły mi oba szkła. Od Mofi wygląda na bardziej spasowaną (Tomkas ma np. większy otwór na czytnik linii papilarnych). Założyłem więc szkło od Mofi. Będę miał drugi telefon, to wyślę zdjęcia jak Mi6 w tym wygląda. Jak dla mnie jest świetnie. Przyłożyłem szkło i od razu się przyczepiło - żadnych bąbelków, pasuje idealnie. 

Musiałem zdjąć to od Mofi, ponieważ bawiłem się nim (podwadzałem) i trochę popsułem. Założyłem teraz to szkło Tomkas i jest TRAGEDIA.

Efekt tęczy jest nie do wytrzymania, widać go przy włączonym ekranie, czego w Mofi nie było. Pasować, pasuje. Nic nie odstaje. Tak jak w Mofi. Jak na razie najbardziej zadowolony byłem ze szkła Mofi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2018 o 21:20, Gravis napisał:

Lepszego nie miałem. Postowałem w poprzednich postach, a teraz wrzucam zdjęcia. Trzeba je równo nakleić i można nosić w etui nillkin. Jak widać nie podwadza, nie przeszkadza

Możesz zapodać też jakiś link na to etui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiilem i zalozylem szklo Nillkin Amazing H  2 mm , na tel od 2 dni i jakie spostrzezenia!

szerokosc szkla jest w miare ok, na bokach niewiele wyswietlacza nie jest chronionego, jesli chodzi o (wysokosc szkla), to nie jestem zawiedziony, na dole jak i na gorze tel jest bardzo duza szpara :( szklo powinno byc wieksze jakies 4-5 mm :(((

Edytowane przez michals19s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z własnego doświadczenia mogę polecić jeden typ szkła. Jest to szkło od wozinsky, jest tego trochę na alledrogo. Tylko koniecznie z dopiskiem 5d. Jest to szkło które przylega na cały ekran, ktoś już tutaj wcześniej wspominał o szkle 5d. Ma czarne obwódki ale klej jest nie tylko na nich ale i na części wyświetlacza. Dobrze założone idealnie przylega na krawedziach, nie ma żadnych kropek ani efektu tęczy także szczerze polecam. Ja płaciłem ok. 37zl. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Groźny napisał:

Witam wszystkich.

Z własnego doświadczenia mogę polecić jeden typ szkła. Jest to szkło od wozinsky, jest tego trochę na alledrogo. Tylko koniecznie z dopiskiem 5d. Jest to szkło które przylega na cały ekran, ktoś już tutaj wcześniej wspominał o szkle 5d. Ma czarne obwódki ale klej jest nie tylko na nich ale i na części wyświetlacza. Dobrze założone idealnie przylega na krawedziach, nie ma żadnych kropek ani efektu tęczy także szczerze polecam. Ja płaciłem ok. 37zl. Pozdrawiam 

Masz może zdjęcie jak jest naklejona na telefon?
Przekopałem całe aliexpress i pytałem sprzedawców. Albo nie odpisują albo piszą że klej jest jedynie na krawędziach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fallen napisał:

Masz może zdjęcie jak jest naklejona na telefon?
Przekopałem całe aliexpress i pytałem sprzedawców. Albo nie odpisują albo piszą że klej jest jedynie na krawędziach...

Szkło Wozinsky jest dostępne na Allegro a nie na Aliexpress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wymienić szkło typu Mocolo na jakieś klejone po całości i bez tęczy. Wybrałem:
"9H Full Tempered Glass For Xiaomi Mi Note 3 Mi 6 Glass Screen Protector For Xiaomi mi 6 Xiaomi mi note 3 Glass Protective film" -> TAKIE

Wymiarowo jest tak samo jak poprzednie czyli praktycznie pokrywa cały front, w zestawie płyn który aplikujemy na krawędzie, żeby zniwelować bąbelki powietrza, więc jest idealnie. Poślizg o wiele lepszy niż poprzednio. Zobaczymy z czasem jak wytrzymałość na rysy.
image.thumb.png.e888e3328177a1745a48a22d7fab67ad.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2018 o 20:40, Fallen napisał:

Masz może zdjęcie jak jest naklejona na telefon?
Przekopałem całe aliexpress i pytałem sprzedawców. Albo nie odpisują albo piszą że klej jest jedynie na krawędziach...

Proszę bardzo. Sory za jakość, robione IP SE dziewczyny..

IMG-20180327-WA0003.jpg

IMG-20180327-WA0002.jpg

 

IMG_20180327_232421.jpg

Edytowane przez Groźny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2018 o 21:20, Gravis napisał:

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi6-Tempered-Glass-5D-Curved-Protective-Screen-Protector-Film-For-Xiaomi-Mi6-Full-Coverage/32830272236.html

 

Dgz5PzX.jpg

yXXvVqe.jpg

 

Lepszego nie miałem. Postowałem w poprzednich postach, a teraz wrzucam zdjęcia. Trzeba je równo nakleić i można nosić w etui nillkin. Jak widać nie podwadza, nie przeszkadza ;) 

Przyszło, przetestowane, poszło. Jakościowo bardzo dobre, żadnych tęcz, przebarwień. Jedyny mankament, to jak już było poruszane nachodzi na ekran. Mnie to raziło na tyle, że chyba wolę za mały nillkin. Mam też plecki od nillkina i był konflikt.

Edytowane przez innyreader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, innyreader napisał:

Przyszło, przetestowane, poszło. Jakościowo bardzo dobre, żadnych tęcz, przebarwień. Jedyny mankament, to jak już było poruszane nachodzi na ekran. Mnie to raziło na tyle, że chyba wolę za mały nillkin. Mam też plecki od nillkina i był konflikt.

U mnie nic nie nachodzi na ekran, widać że są lepiej i gorzej wykonane te szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Gravis napisał:

Jak widzisz na zdjęciu wyżej też mam plecki nillkina. Widzisz konflikt? Kwestia odpowiedniego nałożenia szkła..

Szkła obyło na 100% dobrze nałożone, poprawiałem i widać na czujnikach. Może za mocno ścisnąłem po bokach. Ale najprawdopodobniej to z tego, że włożyłem pod plecki blaszkę z magnetycznego holdera i trochę obniżyło krawędzie. Ale boki ewidentnie przykrywają ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gravis napisał:

Jak obniżyło krawędzie to lepiej bo nie naciskają tak na szkło ;D

Musiałeś źle nakleić - też za 1 razem to zrobiłem źle ;] 

Miałem na początku minimalnie krzywo nałożone i poprawiałem. Na czujnikach, głośniki i czytniku widać czy jest dobrze, chyba że szkło jest źle spasowane fabrycznie i trzeba krzywo nakleić. W nillkinie krawędzie są sprofilowane do środka i wystają nad, jak obniżysz to właśnie krawędź bardziej nachodzi na szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szkłami to jest chyba jakiś cyrk ja dzisiaj testowałem dwie sztuki 

Nillkin Amazing H+PRO cena 39 zł ,oraz Wozinsky 9H PRO.cena 5zł.

Co do Nillkina u mnie porażka nie przylegało idealnie do ekranu,pęcherze oraz odchodziło na bokach.

Co do drugiego ideał ,powiedziałbym bajka zero jakiejkolwiek wady,zobaczymy po czasie ale po założeniu ekstra.

Także sprawdza się to umnie już któryś raz nie wszystko co droższe znaczy lepsze.

Polecam w 100% szkiełko od Wozinsky ,no i cenowo przepaść 8 szkieł za jedno Nillkina.

Podsumowując ciekawe o co tu chodzi czy każdy telefon różni się ekranem ,czy jednak szkiełka to bubel i każde jest inne.

To tak jak z nowymi Samsungami S9 albo trafisz dobry wyświetlacz koloru białego albo rózowego-loteria:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szkłami to jest chyba jakiś cyrk ja dzisiaj testowałem dwie sztuki 
Nillkin Amazing H+PRO cena 39 zł ,oraz Wozinsky 9H PRO.cena 5zł.
Co do Nillkina u mnie porażka nie przylegało idealnie do ekranu,pęcherze oraz odchodziło na bokach.
Co do drugiego ideał ,powiedziałbym bajka zero jakiejkolwiek wady,zobaczymy po czasie ale po założeniu ekstra.
Także sprawdza się to umnie już któryś raz nie wszystko co droższe znaczy lepsze.
Polecam w 100% szkiełko od Wozinsky ,no i cenowo przepaść 8 szkieł za jedno Nillkina.
Podsumowując ciekawe o co tu chodzi czy każdy telefon różni się ekranem ,czy jednak szkiełka to bubel i każde jest inne.
To tak jak z nowymi Samsungami S9 albo trafisz dobry wyświetlacz koloru białego albo rózowego-loteria
 
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6987374632

O takie dokładnie chodzi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...