Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. To i ja się wypowiem. Miałem przez godzinę szkło Zolti 5D za 39.99 plus dostawa. Godzinę, bo telefon spadł i szkło poszszłłooo. A spadł dlatego, że z tym szkłem nie mogłem używać plecków i telefon ześlizgnął się z książki na stole (!!!). Plecki podważały szkło i tworzył się pęcherz powietrza. Mam to zbite szkło, bo chce je przy okazji pokazać koledze z punktu GSM, który tysiące szkieł przykleił i niech oceni czy to szkło czy jakaś pleksa. Bo wygląda mi na pleksę. Kupiłem dwa dni temu w MiZone oryginalne szkło od Xiaomi za 50 PLN i powiem Wam, że jest rewela. Nic nie haczy, szkło przylega idealnie, a razem z pleckami w 100% chroni telefon. Może 0,1 milimetra nie jest chronione szkłem lub pleckami. Jest idealnie. Polecam!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w MiZone w galerii Arkadia w Warszawie. Zapytałem o szkło do mi 6, a gość mówi, że mają oryginalne od Xiaomi. Przykleił mi od razu, więc pudełka w ręku nie miałem. Bazuję na tym co mówił no i na miejscu w którym kupiłem. W salonie Samsunga raczej nie sprzedają podróbek, więc w Xiaomi także.

======================

Wszystko jasne. Pudełka nie miałem w ręku, ale mam fakturę. Mam "szkło Mofi do mi6 czarny". To jest na fakturze. To sprzedają mówiąc "oryginalne szkło od Xiaomi".

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To i ja się wypowiem. Miałem przez godzinę szkło Zolti 5D za 39.99 plus dostawa. Godzinę, bo telefon spadł i szkło poszszłłooo. A spadł dlatego, że z tym szkłem nie mogłem używać plecków i telefon ześlizgnął się z książki na stole (!!!). Plecki podważały szkło i tworzył się pęcherz powietrza. Mam to zbite szkło, bo chce je przy okazji pokazać koledze z punktu GSM, który tysiące szkieł przykleił i niech oceni czy to szkło czy jakaś pleksa. Bo wygląda mi na pleksę. Kupiłem dwa dni temu w MiZone oryginalne szkło od Xiaomi za 50 PLN i powiem Wam, że jest rewela. Nic nie haczy, szkło przylega idealnie, a razem z pleckami w 100% chroni telefon. Może 0,1 milimetra nie jest chronione szkłem lub pleckami. Jest idealnie. Polecam!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Masz zdjęcie jak leży to szkło?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki! A jak z obrazem? Jest utrata jakości?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi note 3 ale to szkło też jest dla Mi6:

Tak więc po kilku dniach testów mogę gorąco polecić to szkło:

https://www.aliexpress.com/item/9H-Full-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Mi-Note-3-Mi-6-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi/32840875889.html

Ogólnie zdjęcia w feedbackach bardzo wiarygodne, u mnie tak samo:

UTB89wAAs8ahduJk43Jaq6zM8FXaH.jpg

Po nałożeniu trochę odstaje brzegami, ale po wpuszczeniu tej substancji co jest w zestawie to już znika ten efekt na bokach i jak do tej pory utrzymuje się jak na początku i wygląda to bardzo estetycznie. Szkło pokrywa całą taflę ekranu. Bardzo gładko się je dotyka, palcuje się podobnie jak ekran czyli bardzo mało/prawie wcale. Klejone jest po całości, brak jakichkolwiek kropeczek czy przekłamania kolorów. Szkła można używać spokojnie z case zachodzącym na ekran bo go nie podważy - klejone po całości. Do wyboru są szkła HD i AntiBlue. Mam oba, antiblue odbija światło tak na niebiesko jakoś, a po przyłożeniu na ekran albo np do stołu widać, że jest jakby żółte, więc zakładałem zwykłe HD bez żadnych kolorów. Brak efektu szarego ekranu jak jest wyłączony (tak jak ma to miejsce w szkłach z kropeczkami i kolorowymi brzegami).

Edytowane przez Voltron
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voltron a jak to jest z tą cieczą? Ciekawe czy nie zostaną jakieś ślady gdy będzie się chciało usunąć szkło do założenia nowego ... Przeglądając komentarze z ali to jest też negatywny ale myślę, że ten ktoś po prostu nie zastosował się do instrukcji. W sumie za tak niską cenę to można spróbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2018 o 17:41, Voltron napisał:

Mam Mi note 3 ale to szkło też jest dla Mi6:

Tak więc po kilku dniach testów mogę gorąco polecić to szkło:

https://www.aliexpress.com/item/9H-Full-Tempered-Glass-For-Xiaomi-Mi-Note-3-Mi-6-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi/32840875889.html

Ogólnie zdjęcia w feedbackach bardzo wiarygodne, u mnie tak samo:

UTB89wAAs8ahduJk43Jaq6zM8FXaH.jpg

Po nałożeniu trochę odstaje brzegami, ale po wpuszczeniu tej substancji co jest w zestawie to już znika ten efekt na bokach i jak do tej pory utrzymuje się jak na początku i wygląda to bardzo estetycznie. Szkło pokrywa całą taflę ekranu. Bardzo gładko się je dotyka, palcuje się podobnie jak ekran czyli bardzo mało/prawie wcale. Klejone jest po całości, brak jakichkolwiek kropeczek czy przekłamania kolorów. Szkła można używać spokojnie z case zachodzącym na ekran bo go nie podważy - klejone po całości. Do wyboru są szkła HD i AntiBlue. Mam oba, antiblue odbija światło tak na niebiesko jakoś, a po przyłożeniu na ekran albo np do stołu widać, że jest jakby żółte, więc zakładałem zwykłe HD bez żadnych kolorów. Brak efektu szarego ekranu jak jest wyłączony (tak jak ma to miejsce w szkłach z kropeczkami i kolorowymi brzegami).

jak wrażenia po dłuższym użytkowaniu szkła. Zastanawiam się nad zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gravis napisał:

Jak ktoś nie chce się bawić w żadne substancje to polecam szkło z linku, które podawałem wcześniej. 

Masz szkło 5D, czy po nałożeniu można dać etui, które jest dołączone do telefonu czy będzie kolidować ze szkłem?

Czy szkło klejone jest na całej powierzchni czy tylko po bokach? Pytam bo teraz mam klejone tylko na czarnej ramce i po środku jest efekt kolorowej plamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest przykryty szkłem

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Korzysta ktoś ze szkła marki Wozinsky?
Link: http://allegro.pl/szklo-hartowane-pro-5d-na-caly-ekran-xiaomi-mi6-i7067938113.html
Czytając opinie o tych szkłach są pozytywne, ale może któryś z forumowiczów korzysta z tego szkła i mógłby się wypowiedzieć ?
 
To jest ta pleksa o której piszę wyżej.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem wiele szkieł z tymi ramkami barwionymi, od 0.5$ do ponad 5$ za jedno. Wszystkie jeden pies. Dno. A najgorsze to czułość dotyku.

Odkąd założyłem obojętnie jakie szkło odstające krawędziami jest o wiele lepiej, nawet na najgorszym.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem wiele szkieł z tymi ramkami barwionymi, od 0.5$ do ponad 5$ za jedno. Wszystkie jeden pies. Dno. A najgorsze to czułość dotyku.

Odkąd założyłem obojętnie jakie szkło odstające krawędziami jest o wiele lepiej, nawet na najgorszym.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Potwierdzam. Na takie same spostrzeżenia już na kilku fonach. Nie ma co się się rozpisywać nad szkłami. Miałem od droższych do tańszych z ali wszystko to samo. Wytrzymują podobnie . Więc nie ma co gdybać.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi6-Tempered-Glass-5D-Curved-Protective-Screen-Protector-Film-For-Xiaomi-Mi6-Full-Coverage/32830272236.html

 

Dgz5PzX.jpg

yXXvVqe.jpg

 

Lepszego nie miałem. Postowałem w poprzednich postach, a teraz wrzucam zdjęcia. Trzeba je równo nakleić i można nosić w etui nillkin. Jak widać nie podwadza, nie przeszkadza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...