Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak wolę mieć folię od nich i na niej mieć rysy niż na ekranie. Wiadomo gg3? Mniej się rysuje, niż miękka folia, ale zawsze jest to jakaś ochrona. Czuć lekka różnice między folia a ekranem ale poślizg palca jest fajny. To samo folia jednak bardziej się palcuje i ciężej z niej odciski palców zdjąć ;) ogółem jestem zadowolony, zobaczymy co jutro będzie. Jutro dojdą 2 casy msvii, więc sprawdzę je z tą folia. Ogółem nie czuć przerwy między folia a pokrowcem z pudełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, filipO21 napisał:

;) ja tam póki co nie narzekam, tylko szkoda że aż tak bardzo się palcuje w porównaniu do szkła :(

Jeżeli chodzi o zniwelowanie efektu "palcowania" folii to polecam 3mk matte na mi 6. Jest to folia matowa, która jest dopasowana, a jedną z większych zalet jest znikoma widoczność odcisków.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6888580790

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dAriusz napisał:

Jeżeli chodzi o zniwelowanie efektu "palcowania" folii to polecam 3mk matte na mi 6. Jest to folia matowa, która jest dopasowana, a jedną z większych zalet jest znikoma widoczność odcisków.

Tylko niektórzy nie lubią charakterystycznego tarcia pod opuszkami, utrudniającego przesuwanie. ;) Poza tym obraz jest gorszej jakości po założeniu takiej folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niektórzy nie lubią charakterystycznego tarcia pod opuszkami, utrudniającego przesuwanie.  Poza tym obraz jest gorszej jakości po założeniu takiej folii.
Akurat owa folia nie jest tak "perfidnie" matowa jak innych producentów ;) Kolory są mało zniekształcone a refleksy odbijane od ekranu o wiele mniejsze. No i odcisków praktycznie nie ma.
Co do struktury to jak się wyrobi to jest bardzo śliska :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 20:17, quBi napisał:

Jak sprawuje się szkło? Nie ma efektów tęczy jak w tych klejonych po krawędziach (mam takie i to jest tragedia)? Zastanawiam się nad zakupem a nie chce ryzykować 40zł

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 25.10.2017 at 8:29 PM, BarthezzVTi said:

Akurat owa folia nie jest tak "perfidnie" matowa jak innych producentów ;) Kolory są mało zniekształcone a refleksy odbijane od ekranu o wiele mniejsze. No i odcisków praktycznie nie ma.
Co do struktury to jak się wyrobi to jest bardzo śliska :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Ja właśnie dzisiaj zakładałem, moje mocolo pękło. Matowy ekran to bajka, tak samo jak brak paluchów na nim. Wiem, że ochrony wiele to nie daje, ale jak dla mnie sprawdza się znakomicie. Jakby ktoś wypuścił matowe szkło, to by była poezja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Fri Oct 27 2017 o 20:38, Soplus napisał:

Ja właśnie dzisiaj zakładałem, moje mocolo pękło. Matowy ekran to bajka, tak samo jak brak paluchów na nim. Wiem, że ochrony wiele to nie daje, ale jak dla mnie sprawdza się znakomicie. Jakby ktoś wypuścił matowe szkło, to by była poezja. 

Wrzuć zdjęcia zobaczymy jak to wygląda. Duża jest różnica w kolorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mk flexible glass - lekko odkleja się w okolicy czytnika linii papilarnych, oraz na krawędziach po jego lewej i prawej stronie.. lekkie dociśnięcie pomaga..

 

EDIT: W czasie oglądania filmu na YT w korku, zaczęła się odklejać prawa dolna strona folii, i to już na sporym obszarze .. zaczyna mnie ta folia coraz bardziej denerwować .. 

Edytowane przez filipO21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeksc szkoda, ale gdybyś miał okazję to będę wdzięczny. Właśnie kupiłem Mi6 i szukam najbardziej optymalnego rozwiązania, etui + szkło. Po krótkim researchu padło na etui takie jakie masz Ty. Skoro więc Twoje szkło dobrze pasuje to chciałbym zobaczyć jak bardzo.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam etui MS VII i powiem szczerze, że po dwóch dniach poszło do szuflady. Jest za ciasne przyciski słabo wyczuwalne, generalnie jak dla mnie kiepsko. Wolę etui od Xiaomi ale nie to z zestawu. Folia od 3mk jest ok chociaż delikatnie odchodzi na krawędziach.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia uchroni tylko przed zarysowaniami. Mnie zależy też na ochronie w razie upadku. Dlatego szukam szkła. Pytanie czy jest jakieś, które nie razi w oczy swoją obecnością na ekranie? A co do etui, to jeśli nie Msvii to jakie które byłoby dyskretne ale także pomocne w przypadku upadku?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po przeczytaniu całego tematu zdecydowałem się na zakup szkła Nillkin Amazing H (nie h plus) i jestem bardzo zadowolony. Nigdzie się nie odkleja, ślizg palca jest bardzo przyjemny i samo szkło nie palcuje się bardzo szybko. Gorąco polecam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między h+ i zwykłym jest taka, że h+ ma 0,2 mm grubości, a to 0,3. W resztę się nie zagłębiałem. Etui xiaomi, ale już 2 lecą z Ali

Jeżeli chodzi o brak ochrony szkła na rogach - to fakt, ale nie przeszkadza mi to szczególnie, a wolę jednak jak szkło dobrze leży i nie odstaje. Wszystko wedle uznania

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem temat. Mocolo jednak w pomieszczeniach dostają efekt tzw. tęczy na środku ekranu. Pytając liczyłem na inne propozycje

 

Czy ma ktoś szkło 5d np. takie? -

http://m.zolti.pl/product-pol-189360-Szklo-ochronne-Glass-5D-Czarne-na-caly-ekran-Xiaomi-Mi6.html

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...