Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma foty jak wygląda folia 3mk? Bo widziałem foty szkła i lipa. Nic mnie tak nie wkurza jak dziura między ekranem a etui. Tacie zamówiłem jakieś szitowe szkło na Redmi 4X i po prostu masakra. Jeśli macie jakieś różne szkła/folie, to fajnie by bylo zebrać fotki (nie mówię o tych allegrowych szitach) i zrobić porównania jak to wygląda, wtedy każdy użytkownik miałby w jednym poście wszystko ;)

Mam na MI4c to szkło 0.2mm od 3mk i generalnie dopiero po dokładnym przyjerzeniu sie, można je zauważyć bo jest niewidoczne - idealnie spasowane. Niedługo planuję kupić zakup Mi6 i powiem, że odpycha mnie strasznie ta sprawa z szybką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tylko nie Mocolo :D Po pochlebnych opiniach nabyłem ten syf i poza tym,że dobrze przylega nie ma zalet :) Palcuje się chyba od samego patrzenia,dziwne kropki na szkle pierwszy raz takie coś na oczy widzę,a szkieł miałem już multum, źle wycięte nie da się spasować idealnie otworów na klawisze funkcyjne,no i piękna tęcza na środku ekranu :D Jak ktoś się nad tym badziewiem zastanawia to z całego serca odradzam,szkoda hajsu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 12:07, KaSch napisał:
może ktoś wrzucić zdjęcie w folii od 3MK   zastanawiam sie nad kupnem jednak wcześniej chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje


Wrzucę później bo mam na moim mi6 naklejane w 3mk ale i tak jest reklamacja bo źle nakleili plecy

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

DSC_3391.JPG

Edytowane przez zbiecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie będę zakładał wszystkiego od razu. Zacznę od HD+ (bo najtańsze i były 2 folie w opakowaniu). A to oklejania się muszę nastroić bo to moje "ulubione" zajęcie

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

1163633b3dbd4379b8defed5e1e0f1b9.jpg3cb68df703aef6d30fce4d15fad8b0a2.jpg

 

HD+ dostanie parę godzin na pęcherze ale boków raczej nie wciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był ciekawy to Mocolo własnie odpadło samo z siebie :D Może to i lepiej bo przy okazji mogę stwierdzić,że szkiełko baaardzo mocno przkłamuje kolory :D Telefon leżał spokojnie na biurku i pach szło dosłownie wystrzeliło z telefonu. Zaznaczam,że telefon nie upadł,po prostu szybka odskoczyła sama z siebie. W prawym dolnym rogu widać też pęknięcie, również pojawiło się samoczynnie, telefon podłączony na noc do ładowarki,wstaję a tu takie cuda.

20773391_1377492762328480_1934350198_o.jpg

Edytowane przez Cybuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kudlaty3 napisał:

Mam ARC 3D od dwóch tygodni.
Przód ok tylko przy naklejaniu i dociskaniu kartą zostały widoczne pod kątem linie, przy używaniu nie widać.
Tył i boki super, bąble same zeszły po 24h bez specjalnego dociskania, tak ja przewidział to producent, boki nie odchodzą. 
Do tego mam etui Nillkin Nature w kolorze szarym, wygląda spoko.
Jak będę miał możliwość zrobienia zdjęć to podrzucę :)

To ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia,bo właśnie ta folijka do mnie jedzie :D Nie przekłamuje kolorów jak to Mocolo cholerne? Nie masz wrażenia,że ekran jakiś szary jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując przechodze z deszczu pod rynnę? Bo i Mocolo i Arc 3d to syf?

2 godziny temu, MaxPrime napisał:

Bo 3mk ARC to taka guma na wyświetlacz, więc zapomnij o dobrym poślizgu (no chyba, że posmarujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Generalnie ARC fajnie pokrywa cały wyświetlacz ALE okropnie się brudzi z uwagi na brak jakiejkolwiek powłoki temu zapobiegającej.

Brudzi się bardziej niż Mocolo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 11:43, Cybuch napisał:

Czyli podsumowując przechodze z deszczu pod rynnę? Bo i Mocolo i Arc 3d to syf?

Brudzi się bardziej niż Mocolo?

Nic nie brudzi się bardziej niż mocolo :D Arc 3D ogólnie daje radę więc możesz spróbować. Jedyny minus 3mk ARC to uczucie gumy przy dotyku no i te brudzenie, które mimo wszystko nie jest tak uciążliwe jak w przypadku mocolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z tego szkła:

https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-mi6-Tempered-Glass-full-cover-Screen-Protector-9H-Nano-Coating-Protective-Film-for-Xiaomi-mi6/32805050435.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6xPhsf

Idealnie spasowane, praktycznie niewidoczne. Klejone tylko na barwionym obszarze, ale u mnie brak efektu tęczy. Warstwa olefobowa jest. Cena taka, że grzech nie kupić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...