Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie założyłem folię Matte od 3mk. Powiem tak jakość obrazu oczywiście poleciała w dół ale to przy tych filiach normalne. Ale jak dla mnie brak odcisków palców to największa zaleta tej foli. Montaż bez problemowy w zestawie 2 sztuki. Najdziwniejsze że dostałem gratis 2 folię na OnePlus3.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem to szkło (FlexibleGlass) i na pewno jest dużo lepsze od tego badziewia z ibuygou ale czy idealne? No niestety trochę się zawiodłem.
Jeśli chodzi o plusy to jest cienkie, miły dotyk szkła i bardzo przyjemny montaż (naklejki Fit-In). No ale minus widać na zdjęciu, nie dociąga do końca, jak bardzo bym jeździł po krawędzi powietrze i tak wraca. Druga sprawa - dosyć bardzo się palcuje.
Względem poprzedniego jestem zadowolony ale do ideału jeszcze brakuje.faaa48006352946c893557b8432d567e.jpg5175f1fc2680e1baf921bfeb22584f68.jpgd762c752b8291c726ece89ae9ab41a54.jpg31d16c4afd57eaa5783e863440e3c19f.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oni nie robią całościowych folii tylko jakieś beznadziejnie ucięte? Jeszcze dodatkowo brak ochrony na mały pasek pod czujnikiem palca. Dramat. 

Na stronie 3mk jest napisane: "W tym modelu krzywizna wyświetlacza może utrudniać przyleganie tradycyjnych folii oraz szkieł, dlatego są one dopasowane do całej płaskiej części wyświetlaczy o wypukłej strukturze. To oznacza, że folia/szkło będzie mniejsza niż cały przedni panel."

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lyzwaa napisał:

"W tym modelu krzywizna wyświetlacza może utrudniać przyleganie tradycyjnych folii oraz szkieł, dlatego są one dopasowane do całej płaskiej części wyświetlaczy o wypukłej strukturze. To oznacza, że folia/szkło będzie mniejsza niż cały przedni panel."

Równie dobrze mogliby zrobić folię tylko na wymiar ramki wyświetlacza. Na jedno by wyszło. Folia naklejona w taki sposób wygląda beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zakupu używałem tego szkła co ukrywa zaokrąglenia ekranu (czarne malowanie), wyglądało to schludnie, do czasu az zaczął dostawać się pod nie kurz itp :P, już go nie ma, i na razie ryzykuje bez, bo jednak wygląd tego urządzenia też jest dla mnie ważny :) - trzeba poczekać na jakieś szkło które będzie dostosowane w 100% do naszych ekranów, gdzieś widziałem jakieś niby szkło (bodaj na gearbest) co jest na ten ekran ale nie jestem przekonany. Ktoś posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to:

http://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_626236.html

Problemem się okazało to że klei TYLKO to co jest czarne. Samo szkło tylko dolega ale się nie przykleja jak "normalne" szkło. I to powoduje tęczę pod szkłem, że nie wspomnę o dość słabym trzymaniu kleju.

 

20170425180248_83578.jpg

Edytowane przez Spili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...