Skocz do zawartości

Szkło dla Mi6


michaubpl

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Slawek189 napisał:

Jak pisałem u mnie też bardzo dobrze to szkło wygląda. Tylko w jednym rogu dust-fix się nie odkleił i mam pęcherzyk powietrza w rogu. Więc trzeba uważać bo można trafić na wadliwą serie. 

Z minusów to szybko łapie rysy. W ciągu niecałych 4 tygodni mam juz 3 duże rysy co na innych szkłach nie zdarzało się w tak krótkim czasie.

Potwierdzam problem z dust-fix. O ile m moim mi6 męczyłem się bardzo z odklejeniem górnej folii, to na szczęście udało się prawie idealnie - chociaż mikroskopijny pęcherzyk się pojawił, w zasadzie jest niewidoczny. Za to na mi5s żony już tak dobrze nie poszło. Jest spory pęcherzyk, mimo to i tak wygląda to 100 razy lepiej, niż pozostałe folie.

Tutaj zdjęcia - naprawdę przylega bardzo dokładnie.

folia1.JPG

folia3.JPG

folia 2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 12:38, TKN napisał:

Jestem bardzo zadowolony z tego szkła:

https://pl.aliexpress.com/item/Xiaomi-mi6-Tempered-Glass-full-cover-Screen-Protector-9H-Nano-Coating-Protective-Film-for-Xiaomi-mi6/32805050435.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6xPhsf

Idealnie spasowane, praktycznie niewidoczne. Klejone tylko na barwionym obszarze, ale u mnie brak efektu tęczy. Warstwa olefobowa jest. Cena taka, że grzech nie kupić ;-)

Kupiłem to szkło i faktycznie ładnie pasuje. Na minus degradacja kolorów, szczególnie w dziennym świetle, czarny zrobił się szary :/ Ogólnie tak, jakby wszystko wyblakło. Przy wyłączonym ekranie widać punkty z panelu dotykowego. Ocenionym to szkło jako coś za coś, ochrona kosztem jakości wyświetlania. Czy są takie szkła z ramką i klejem na całej powierzchni? Może ktoś się orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2017 o 10:08, dr0o2o napisał:

Na minus degradacja kolorów, szczególnie w dziennym świetle, czarny zrobił się szary :/

U mnie to nie występuje.

 

Dnia 15.09.2017 o 10:08, dr0o2o napisał:

Przy wyłączonym ekranie widać punkty z panelu dotykowego.

To zupełnie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach zająłem, bo:

- słabo się przykleiło i dostał się kurz między wyświetlacz a szkło

- dotyk ekranu przypominał momentami ten z telefonów z panelem rezystancyjnym, trzeba było przydusić żeby załapało

Byłem zaskoczony jak łatwo to szkło odeszło od ekranu, teraz się nie dziwię że komuś samo odskoczyło :P

Może mi się trafił egzemplarz z jakiejś trefnej serii, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta folia od 3mk się Tobie sprawuje? Też zamierzam ją kupić.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Gumowana. Fajna bo cienka ale nakleilem idealnie prosto a po bokach z 0.1 mm jakby sie delikatnie odkleja. Szybko sie brudzi ale fajna. Na tyl 3d polecam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie do posiadaczy zwykłego szkła (bez zachodzenia na krzywiznę ekranu). Jaki jest komfort użytkowania telefonu z takim szkłem? Mocno je czuć jak wyciąga się np coś od krawędzi telefonu? Cały czas się zastanawiam nad folia arc3d a flexiglass od 3mk...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zalozyc najtansze szklo przezrozyste ktore lubi sie na bokach odklejac i uzyc tego?
10pcs/lot Tempered Glass White Edge Revising Liquid with Brush For iPhone Samsung Screen Protector White Border Eliminate Liquid
http://s.aliexpress.com/mEjQ73aI
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi6 - Folia redukująca odciski i refleksy świetlne 3mk MATTE

 

czy ktoś posiada to szkło i moglby wrzucić fotki? Rozumiem że ta wersja nie bedzie przylegała idealnie na caly ekran? Jeżeli nie bedzie to ktore modele sa idealnie spasowane, cienkie i nie zostawiaja odciskow? Cena nie gra roli. 

tak swoją drogą to mi bardzo podchodzi ta matowa folia ochronna która jest od nowosci i gdyby nie chińskie znaczki na niej to wcale bym sie nie zastanawiał nad inną ..... 

edit: jeżeli to szkło matte jest tak 'niedopasowane' jak ta matowa ochronka od nowości to mi pasuje. Moglby to ktos potwierdzic?

Edytowane przez rojeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravis Moglbys zmierzyc dokladnie wymiar szkla Nillkin H+ PRO?

Zastanawiam sie jaki odstep zostanie przy Rungke Fusion. Obecne szklo zostaje delikatnie podwazane przez etui i powoduje delikatny brak dotyku, do tego wylaczony ekran wyglada jaby byl szary a nie czarny. Ekran w Mi5 z wylaczonym ekranem i Nillkinem H+ ma odcien czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2360]Gravis[/mention] Moglbys zmierzyc dokladnie wymiar szkla Nillkin H+ PRO?
Zastanawiam sie jaki odstep zostanie przy Rungke Fusion. Obecne szklo zostaje delikatnie podwazane przez etui i powoduje delikatny brak dotyku, do tego wylaczony ekran wyglada jaby byl szary a nie czarny. Ekran w Mi5 z wylaczonym ekranem i Nillkinem H+ ma odcien czarny.
Nie wiem czy to Cię usatysfakcjonuje ale tak wygląda etui Ringke Fusion w połączeniu ze szkłem Nillkin H+Pro
Po bokach jest przerwa ok. 1 mm
Góra i dół już ma ten odstęp większy bo ok. 3 mm. e1106626a5bbee13ded52c2b4f5e05a2.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie wpisów rozumiem, że szkło NILLKIN H+ PRO 0,2mm jest jednym z najlepszych szkieł, nie dochodzi do krawędzi ekranu dlatego nie ma tej paskudnej białej obwódki na brzegach ? Zaś co kupić na tył telefonu ? bo mam dylemat :/ 
Ja na tyl mam 3mk arc 3d i fajnie wyglada

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Po analizie wpisów rozumiem, że szkło NILLKIN H+ PRO 0,2mm jest jednym z najlepszych szkieł, nie dochodzi do krawędzi ekranu dlatego nie ma tej paskudnej białej obwódki na brzegach ? Zaś co kupić na tył telefonu ? bo mam dylemat :/ 
A po 2 patrzac na komentarze nillkina to wiekszosc osob i tak ma biale krawedzie dookola

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simcold napisał:

Ja na tyl mam 3mk arc 3d i fajnie wyglada

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

A po 2 patrzac na komentarze nillkina to wiekszosc osob i tak ma biale krawedzie dookola

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Bujda. U mnie brak jakichkolwiek białych krawędzi na tym szkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...