Jump to content

Głośna wibracja w Mi 6

thugzie
 Share

Recommended Posts

Hej

czy jest jakis sposób (nie wiem moze wymiana) na przyciszenie vibry w mi6? myslalem ze to bolączka wszystkich egzemplarzy ale przed chwilą mialem w reku drugą sztukę mi6 (64gb) i ten problem nie występuje. W moim telefonie vibra brzęczy, w tym drugim jest identycznie jak w mi5 czyli ok.

Wymiana silniczka? moze cos w srodku jest nie doklejone?

irytuje mnie to na tyle ze mam wyłączoną wibrę tam gdzie to możliwe.. no ale to nowy telefon i wolalbym, żeby było normalnie :/

1 godzinę temu, thugzie napisał:

czy jest jakis sposób (nie wiem moze wymiana) na przyciszenie vibry w mi6? myslalem ze to bolączka wszystkich egzemplarzy ale przed chwilą mialem w reku drugą sztukę mi6 (64gb) i ten problem nie występuje. W moim telefonie vibra brzęczy, w tym drugim jest identycznie jak w mi5 czyli ok.

Wymiana silniczka? moze cos w srodku jest nie doklejone?

irytuje mnie to na tyle ze mam wyłączoną wibrę tam gdzie to możliwe.. no ale to nowy telefon i wolalbym, żeby było normalnie :/

Mi też wydawała się za mocna (mam 128GB) ale na xiaomi.eu jest znacznie lepiej do tego stopnia że nie zmieniałem tego w ustawieniach (a można zmniejszyć siłę w "Dźwięk i wibracja").

Ja bym zwrócił, bo ewidentnie dostałeś wadliwą sztukę. Płacimy mnóstwo hajsu za Mi6 a dostajemy niedoróbki...

Przed chwilą, nightman napisał:

Mi też wydawała się za mocna (mam 128GB) ale na xiaomi.eu jest znacznie lepiej do tego stopnia że nie zmieniałem tego w ustawieniach (a można zmniejszyć siłę w "Dźwięk i wibracja").

Wibracja nawet ustawiona na maxa powinna być wibracją, a nie hałasem. Ma wibrować, nie brzęczeć. Chyba, że autor ma co innego na myśli.

1 minutę temu, galakty napisał:

Ja bym zwrócił, bo ewidentnie dostałeś wadliwą sztukę. Płacimy mnóstwo hajsu za Mi6 a dostajemy niedoróbki...

Wibracja nawet ustawiona na maxa powinna być wibracją, a nie hałasem. Ma wibrować, nie brzęczeć. Chyba, że autor ma co innego na myśli.

Ja bym najpierw sprawdził inny soft - na syfmiui mi to przeszkadzało, na xiaomi.eu działa fajnie.

Przed chwilą, nightman napisał:

Ja bym najpierw sprawdził inny soft - na syfmiui mi to przeszkadzało, na xiaomi.eu działa fajnie.

mam xiaomi.eu - brzęczy.. brzęczy tak jak w mi4 i tak jak w miband2 - niestety takie brzęczenie brzmi jak tanie badziewie a nie dobry telefon.

musze poszukac przyssawki w domu, zdejmę tył telefonu i wrzuce jakis papier pod obudowe moze to cos pomoze bo chyba vibra jest na dole telefonu zaraz pod pokrywą.

najgorsze jest to ze myslalem ze "taki urok" tego modelu ale u kumpla na 64gb vibra jest taka jak w mi5 czyli taka jaka powinna byc.

• mrosi changed the title to Głośna wibracja w Mi 6
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...