Skocz do zawartości

Białe odbarwienie na ekranie


GGancar

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, mgcompany napisał:

Jakieś foto? Może to po prostu biały piksel. Teraz producenci ekranów dopuszczają kilka sztuk martwych/gorących i innych pikseli w ekranach, a nawet w flagowych modelach się pojawiają i to czasami dosyć dużo jak w LeEco.

Nwm czy coś widać 

IMG_20170611_201052.jpg

received_309985516103664.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, GGancar napisał:

Nwm czy coś widać

Po pierwsze, pokazywanie białego odbarwienia na białym tle jest nieco... niepoważne. Pokaż to na ciemnym tle.

Po drugie, pisz komunikatywnie, po polsku. Prosisz o pomoc, a potem piszesz "nwm". To niedbalstwo i brak szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący piksel. Nic z tym nie zrobisz, gwarancja pewnie tego nie obejmuje, a jak już to dopiero w ilości powyżej 5 takich punktów (tak się teraz zabezpieczają producenci sprzętu), ale możesz się pytać sprzedawcę o reklamację, choć ja bym się tym nie przejmował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Po pierwsze, pokazywanie białego odbarwienia na białym tle jest nieco... niepoważne. Pokaż to na ciemnym tle.

Po drugie, pisz komunikatywnie, po polsku. Prosisz o pomoc, a potem piszesz "nwm". To niedbalstwo i brak szacunku.

No a na czym mam to pokazać skoro widać tylko na białym/szarym tak jak pisałem . A że nwm chodziło o to ZE NIE WIEM CZY COŚ WIDAC NA ZDJ BO NIE MAM CZYM ZROBIC LEPSZEGO ??. I co w tym niby dziwnego ? 

40 minut temu, mgcompany napisał:

Gorący piksel. Nic z tym nie zrobisz, gwarancja pewnie tego nie obejmuje, a jak już to dopiero w ilości powyżej 5 takich punktów (tak się teraz zabezpieczają producenci sprzętu), ale możesz się pytać sprzedawcę o reklamację, choć ja bym się tym nie przejmował.

Oby tylko nie powstały kolejne albo ten się nie powiększył .

Edytowane przez GGancar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, GGancar napisał:

No a na czym mam to pokazać skoro widać tylko na białym/szarym tak jak pisałem . A że nwm chodziło o to ZE NIE WIEM CZY COŚ WIDAC NA ZDJ BO NIE MAM CZYM ZROBIC LEPSZEGO ??. I co w tym niby dziwnego ? 

Wiem co to znaczy. A Ty masz pisać po polsku. I nie używaj wielkich liter. Jeśli nie znasz zasad netykiety, to proponuję się z nimi zapoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mrosi napisał:

Wiem co to znaczy. A Ty masz pisać po polsku. I nie używaj wielkich liter. Jeśli nie znasz zasad netykiety, to proponuję się z nimi zapoznać.

A ja proponuję trochę zluzować i czytać ze zrozumieniem . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...