kastalaw

Dziwne dzwięki

Recommended Posts

Witam,

Mój MI 5s Plus wydaje ostatnio dziwne dzwięki. Oczywiście ciężko mi je opisać ale nawet gdy nie działają aplikacje w tle, telefon dziwnie się zachowuje najczęściej podczas wciskania przycisku wstecz albo podczas gdy mapy są włączone. Dzwięk przypominający powiadomienie ale jednak to nie to.  Ktoś miał podobnie?

wersja miui:8.0.4.0 (MBGMIDI)

Skąd te dźwięki dochodzą?

Od jakiegoś czasu mam podobny problem. Zauważam to najczęściej w aplikacji snapchat. Co jakiś czas z głośniczka do rozmów dochodzi dziwny dźwięk - jakby jakieś buczenie/bzyczenie. Przechodzi po paru sekundach, a po chwili znowu występuje.

Normalnie z telefonu. Ale co dziwne, nawet jak zadna apka nie działa - no poza systemowymi oczywiście. NIe jest to jakoś uciążliwe czy przeszkadzające. Raczej zżera mnie ciekawość o co kaman....:)

Wystarczy aplikacji snapchat odebrac w uprawnieniach dostep do "Telefon" i wszystkie dziwne dzwieki znikaja jak reka odjal:)

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.