Skocz do zawartości

Bateria Mi6 - wątek ogólny


matys1497

Rekomendowane odpowiedzi

Temperatura zależy od obciążenia telefonu, od temperatury dookoła, jak długo trzymasz telefon w ręku, kieszeni itp. Ja np. nic teraz nie robie z wyjątkiem siedzenia na necie i telefon (bateria) pokazuje 38 stopni po pół godziny siedzenia, normalna temperatura u mnie. Ładowanie grzeje do 43 stopni max. Gorzej jak te 38 stopni masz jak nie używasz fona, no wtedy to już problem :) Nie masz się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę niezrozumiałe dla mnie jest kupować flagowca po to żeby rezygnować z jego atutów.
Nie po to mi6 ma 6GB żeby 9nsyalowac na nim mało apek. Fakt 3 dni jest ok ale z drugiej strony doba pracy na tym modelu jest, bynajmniej dla mnie, satysfakcjonująca zważywszy na to że bardzo aktywnie uzytkuje telefon a nie co chwilę sprawdzam zużycie baterii.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wszyscy w tym wątku chwalą MIUI 9.2.2.0 za bardzo dobre osiągi na baterii Gdzie znajdę paczkę z tym systemem? Tylko nie wiem czy z Oreo będę w stanie wrócić na N. Jestem na 8.7.12 i po włączeniu optymalizacji MIUI telefon nawet znośnie obchodzi się z baterią, tylko ubija mi wszystkie aplikacje w tle, niezależnie od ustawień oszczędzania baterii. Czy na MIUI działa oryginalne oszczędzanie baterii z Androida? Szczególnie po włączeniu optymalizacji MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobrze mi się zdaje że update 8.8.23 poprawił czas pracy na baterii? Przedwczoraj się złapałem na tym że zostało mi wieczorem 40 % baterii, po 1,5 dnia użytkowania i sot 5h z hakiem... Wczoraj ładowałem koło południa o dzisiaj rano ponad połówka baterii a sot coś koło 3,5h .. fakt faktem oszczędzanie energii włączone, ale cały czas LTE/ wifi parę filmików na YouTubie, często 3/4 jasności .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.06.2022 o 12:38, tomkill napisał:

ile xiaomi  mi6 powinien miec spadek bateri przy wlaczonym wyswietlaczu ja mam przy wlaczonym wyswietlaczu 1godz  40%ubylo bateri?

Zainstaluj sobie AccuBattery - w tej apce widzisz sprawność baterii oraz wykorzystanie przez poszczególne aplikacje i procesy. Czym dłużej masz tą aplikację tym dokładniejsze są wyniki. 

U mnie po 300 sesjach ładowania bateria ma 85% sprawności. (Wymieniłem w ubiegłym roku na oryginalną, nie używaną ale rocznikowo starą z 2018 r.) Średni  pobór prądu przy włączonym wyświetlaczu to OK. 330 mA/h co daje jakieś 12% rozładowania na godzinę. Ale wg statystyk przy moim sposobie użytkowania czas pracy telefonu od 100% do rozładowania  przy cały czas włączonym wyświetlaczu to ok. 6 h, a w cyklu mieszanym telefon wytrzymuje średnio 27h. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...