Skocz do zawartości

Bateria Mi6 - wątek ogólny


matys1497

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, czyli gdzieś coś nie jest, jak być powinno. W tle nic, oprócz standardowych aplikacji, ktore mam zainstalowane, typu Chrome czy Facebook (przy czym internet jest wyłączony, jak wspomniałem, wyłączone również BT i GPS) - czyli wszystko to, co miałem zainstalowane i na RN3 Pro. 

 

A jak przedstawia się u Was sprawa z pojemnością baterii? Fabryczna pojemność to 3350 mAh, zaś fakryczna wartość w moim telefonie pokazywana przez Accu Battery to 3150 mAh. Czy taka różnica jest normalna i u Was ez występuje? 

Edytowane przez Troc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Uhm, a gdzie wykres rozładowania? Dlaczego widać czas używania 1h 36m?
Jedno krótkie pytanie.
Po co?
A masz ten wykres, już zacząłem ładować więc się nie piekl że coś nie tak:-P
Czemu jest ten czas używania? Nie mam pojęcia, dopiero teraz to zauważyłem.
Na pytanie "po co? " to naprawdę nie wiem jak Ci odpisać, watek o baterii w mi6, wstawiłem wykresy użycia baterii a Ty z jakimiś pretensjami wyjeżdżasz...
Wszędzie te teorie spiskowe...
EOT. d77d47506db453ab37f950a43d4d0212.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
18 godzin temu, parasol napisał:

Mógłby ktoś rzucić okiem co może być nie tak? 

A powiedz mi jeszcze kiedy ostatni raz restartowałeś telefon z wykresu wynika ze jakaś aplikacja się załącza w pewnym momencie i próbuje na siłę pracować napisz jaki masz soft i czy ewentualnie używasz yanosika  

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkami. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi cykl ładowania. Soft Global 9.0.1.0(NCAMIEI). Jestem pod mega wrażeniem. W porównaniu do mojego RN2, to jest kilkukrotne niebo a ziemia . Głównie SMS, czasami rozmowy, messenger lite, whatsapp, cda oraz super mario run.

cf956af358c6e0fdc577105771706662.jpgdead1458da6ae0cd78d0b9148579c053.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez _STRIGOI_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nietypowe pytanie, zastanawiam się nad tym telefonem tylko szukam czegoś z dobrą baterią. Używam telefonu do neta i oczywiście dzwonienia ;) Z aplikacji bardzo mało, nie stosuje nawet msg tylko w przeglądarce. Średni czas pracy na SoT w obecnym telefonie to 5h i wystarcza mi to na max 2dni pracy czasem nawet prawie 3dni. Na tym telefonie wynik do powtórzenia? Dużo zjada w trybie uśpienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem globala przez miesiac (byla to pierwsza dostepna wersja global na MI6) i bateryjnie bylo mocno srednio.. Po przesiadce na eu bylo duzo lepiej. Instalowalem prawie kazda tygodniowa wersje i raz lepiej bylo raz gorzej. Teraz na 7.12.7 bateria trzyma bardzo ok zarowno w trybie uspienia przez noc jak i w czasie uzywania w ciagu dnia przy wlaczonym GPSie, BT, wifi, LTE, synchronizacji, itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze xiaomi.eu 7.12.7
Przez noc spada około 8% z tym, że zwykle usypiam z jakimś filmem, który potem leci do końca. Bateria według mnie trzyma świetnie, na niektórych wersjach miui miałem nawet 10h SOT. Teraz na przykład zostało mi 60% baterii, a mam już 3h SOT

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wygląda

4e3075b5b171295d8f0536bc7b779e38.jpg92a846fbc5062fae72fbb30d667088c0.jpg5ed2c67a92d69a08fa104b3303d5e793.jpgbe93a0415c1bb515f4ea917a2b825c05.jpg

A jakiej ładowarki polecacie używać?

Oryginalnej Xiaomi z Quickcharge czy zwykłej nisko prądowej 5V/1.0A np od Samsunga?

Gdzieś kiedyś czytałem że lepiej dla baterii i jej żywotności ładować niskim napięciem ale dłużej niż szybko dużym napięciem i prądem

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...