Skocz do zawartości

Bateria Mi6 - wątek ogólny


matys1497

Rekomendowane odpowiedzi

mam do Was pytanko odnoscnie tych statystyk ja dlugo teleon byl wlaczony, w trybie czuwania ile czasu wlaczony byl ekran itp.

 

U mnie te dane resetuja sie po pelnym naladowaniu ale jak np podladowuje telefo do 80% to danesie nie resetuja wie ktos jak je resetowac przy doladowywaniu telefnu ale nie do pelna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KovaL napisał:

Tez macie ciągle FC aplikacji Quick card na 7.8.17?

 

29 minut temu, MaxPrime napisał:

Kilka osób ma ten problem w tym ja.

Wyłączcie w synchronizacji chmury Xiaomi Favorites i po problemie. Chmura Xiaomi -> Pozostałe -> Favorites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączcie w synchronizacji chmury Xiaomi Favorites i po problemie. Chmura Xiaomi -> Pozostałe -> Favorites
Zrobiłem tak i efektu brak. Ale w sumie niedługo kolejna aktualizacja więc jest nadzieja że tego już nie będzie :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaxPrime napisał:

Zrobiłem tak i efektu brak.

Wyłączenie synchronizacji favorites nie pomogło? Mi całkowicie rozwiązało problem. Spróbuj wyłączyć synchronizację z chmurą Xiaomi i sprawdź

Nadziei takiej raczej bym nie miał - ta część systemu nie zostanie usunięta z chińskiego deva, a w Polsce działać to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TKN napisał:

Wyłączenie synchronizacji favorites nie pomogło? Mi całkowicie rozwiązało problem. Spróbuj wyłączyć synchronizację z chmurą Xiaomi i sprawdź

Nadziei takiej raczej bym nie miał - ta część systemu nie zostanie usunięta z chińskiego deva, a w Polsce działać to nie będzie.

Napisz w jakiej opcji jest synchronizację favorites.bo chce wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2017 o 16:14, quaqua napisał:

Nie mam globala... Mam najnowsze miui polska. 

Właśnie nic szczególnego nie ma w aplikacjach zużywających energię. Jedynie to wideo coś podejrzane ale przecież to nie drenuje aż tak chyba :o

 

Witam, może kolega doradzi co zrobił, żeby bateria dłużej pracowała.

Bo u mnie przez noc 10 % i nic nie robiłem.

Przez dzień też leci w oczach59a2820e1eb56_Screenshot_2017-08-27-10-23-07-452_com_miui.securitycenter1.thumb.png.0301e974e6ba134471f4e574f17f34c9.png59a281e252ba0_Screenshot_2017-08-27-10-22-12-289_com_miui.securitycenter1.thumb.png.c067e466cf8bca4b07de5b827b7d56a4.pngScreenshot_2017-08-27-10-22-56-511_com.miui.securitycenter[1].png

Mam też mi 5s który dłużej pracuje na baterii.

Oba na najnowszych miui eu

Edytowane przez janekk4501
za dużo zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bateria troche gorsza od 7.8.17, ale minimum 7 godz SOT i (prawie) zadnego ubytku przy nieuzywaniu, ale tylko u mnie w miescie. Ostatnio wywialo mnie na wioske i zarlo baterie przez slaby sygnal.

Moj rekord na 7.8.17 to ok 10 godz SOT (prawie wylacznie na necie), z 24-ka wiecej niz 8 jeszcze nie wyciagnalem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zaskoczony bateria w mi6, zmieniam telefony mnie wiecej raz do roku przeważnie jakieś flagowce (oprócz samsung) i żaden do tej pory nie miał tak dobrej baterii jak mi6:)

Przeważnie to było 4-5h sot, a tutaj często 7-9h.

Co prawda mój pierwszy egzemplarz mi6 128gb miał wadę fabryczna i bateria uciekła około 10% na godzine czy telefon był używany czy nie nawet w trybie samolotowym z czystym romem bez żadnych aplikacji.

Teraz mam wersję niebieska (naprawdę ładny telefon) również wersja 128gb I tutaj wszytsko super :)

Z każdym telefonem poprzednim bawiłem się w Romy, rootowanie, instalowanie greenify etc etc tutaj postanowiłem nic nie robić, siedze na global i naprawdę telefon jak na obecna chwile jest rewelacyjny, a posiadam go około 3tygodnie.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc.... Mój mąż wczoraj wprowadzany w asyście policji zabrał mi moje telefony. W tym moim nowy Mi6. Zmienił hasła i nie mogę zablokować urządzenia ani namierzyć. Jedyna rzecz jaką mam to dowody zakupu i puste pudelko z numerami i innymi pierdolami. Pomóżcie i pomyślcie co można zrobić. Ja nie ogarniam tematu tak jak Wy. 

Anka mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć tyle godzin SOT to jest piękna sprawa wyciągnąłbym więcej ale grałem w różne gry to też obciazylo trochę. Tak to LTE WIFI gry aplikacje rozmowy telefoniczne wiadomości sms dualsim itp. Spokojnie 8-10H SOT lodzio miodzio. Pozdrawiam6cfdb587b393ce49de3bcc7b1ce62ce5.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...