Jump to content

Hartowane szkło na ekran.

Recommended Posts

Wczoraj otrzymałem szkło na ekran .Przyszło z Chin.Firma "LOCA" z Hongkongu.Porządnie zapakowane porządnie wykonane oczywiście ze wszystkimi akcesoriami do montażu.Nie ma co rozczulać się nad tym ,napiszę tylko że po założeniu tej szybki mam zupełnie nowego fona:).Wygląda zupełnie inaczej.Po przetarciu jest jak nowy.Twrade szkło nie rysuje się.Te wszystkie folie ochronne to niestety kiszka jest:).Myslę że lepiej wydać trochę większe pieniądze i mieć coś takiego niż co parę miesięcy kupować nową folię.Pozdrówko dla wszystkich fanów Mi2S :)

• 7 months later...

Tanie szkla sa gorszej jakosci, druga sprawa maja slaby klej co powoduje ze szklo zaczyna z czasem odstawiac. Mialem takie szkla za 2-3 dolary oraz nillkina i mocolo. Mocolo posiadam do wszystkich modeli oprocz mi2. Wbrew pozorom roznica jest duza.

Swoje szkło zamówiłem razem z MI3 z ibougou, miesiąc temu telefon zaliczył twarde lądowanie na ekran z około 1,3m na płytki podłogowe po czym kilkukrotnie jeszcze sie obrócił na tym ekranie. Efekt- pokruszenie szkła w obu dolnych rogach i rysy na ekranie widzialne pod swiatlo. Reszta sprawna, nic nie pękniete ani nie uszkodzone. Polecam wszystkim, szkło może was uchronić przed niepotrzebnym stresem.

@tosshi2 sprzedajesz z

Szkla i nie wiesz ze one nie maja kleju tylko warstwę silikonu?

Nie ma żadnej różnicy (tylko wycięcia na czujniki, mikrofon).

Szklo hartowane wychodzi z Japonii, kupują Chińczycy i docinaja.

Wysłane z mojego Nexus 5

@Lalo niektórzy podają w broszurach, że jest to warstwa silikonu a niektórzy klej silikonowy. Tak samo jest u nas w Polsce, niektórzy podają na opakowaniu, że jest to silikon a niektórzy klej silikonowy. U mnie teraz leży najzwyklejszy przezroczysty silikon na świecie firmy technicqll, i co pisze na opakowaniu klej silikonowy.

Co do samych szkieł to miałem różnych firm i tak nie ma różnicy między Nillkinem, Mocolo, Imakiem czyli firmowymi, ale jest różnica między no name. Szkło no name za 3 dolary które ja miałem, miało mniej tego kleju silikonowego czy silikonu, moim zdaniem wytrzymałoby góra pół roku a potem zaczęło się odklejać. Tak samo szkło było dziwne, bo nie było takie przezroczyste jak firmowe.

Edited by tosshi2
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Cześć, możecie mi podać gdzie kupię hartowane szkło?

Dzisiaj budzik mnie tak wkurzył, że telefon zaliczył podłogę i mam kanty pęknięte na szkiełku - muszę je wymienić

Edited by Robert

Dzisiaj budzik mnie tak wkurzył, że telefon zaliczył podłogę i mam kanty pęknięte na szkiełku - muszę je wymienić

Ja mam. Do jakiego telefonu potrzebujesz?

Do mi2s i do mi4

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...