Skocz do zawartości

Hartowane szkło na ekran.


roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem szkło na ekran .Przyszło z Chin.Firma "LOCA" z Hongkongu.Porządnie zapakowane porządnie wykonane oczywiście ze wszystkimi akcesoriami do montażu.Nie ma co rozczulać się nad tym ,napiszę tylko że po założeniu tej szybki mam zupełnie nowego fona:).Wygląda zupełnie inaczej.Po przetarciu jest jak nowy.Twrade szkło nie rysuje się.Te wszystkie folie ochronne to niestety kiszka jest:).Myslę że lepiej wydać trochę większe pieniądze i mieć coś takiego niż co parę miesięcy kupować nową folię.Pozdrówko dla wszystkich fanów Mi2S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Swoje szkło zamówiłem razem z MI3 z ibougou, miesiąc temu telefon zaliczył twarde lądowanie na ekran z około 1,3m na płytki podłogowe po czym kilkukrotnie jeszcze sie obrócił na tym ekranie. Efekt- pokruszenie szkła w obu dolnych rogach i rysy na ekranie widzialne pod swiatlo. Reszta sprawna, nic nie pękniete ani nie uszkodzone. Polecam wszystkim, szkło może was uchronić przed niepotrzebnym stresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalo niektórzy podają w broszurach, że jest to warstwa silikonu a niektórzy klej silikonowy. Tak samo jest u nas w Polsce, niektórzy podają na opakowaniu, że jest to silikon a niektórzy klej silikonowy. U mnie teraz leży najzwyklejszy przezroczysty silikon na świecie firmy technicqll, i co pisze na opakowaniu klej silikonowy.

 

Co do samych szkieł to miałem różnych firm i tak nie ma różnicy między Nillkinem, Mocolo, Imakiem czyli firmowymi, ale jest różnica między no name. Szkło no name za 3 dolary które ja miałem, miało mniej tego kleju silikonowego czy silikonu, moim zdaniem wytrzymałoby góra pół roku a potem zaczęło się odklejać. Tak samo szkło było dziwne, bo nie było takie przezroczyste jak firmowe.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...