Jump to content

MIUI 7.6.8

ZduneX25

Recommended Posts

Musiałem zrobić reset cache/dalvik i internet przez GSM działa. 

Teraz mam głupie pytanie. Korzystam z Viber i kiedyś udało mi się wywalić opcję dzwonienia przez aplikację bezpośrednio z kontaktu. Teraz nie pamiętam już gdzie to wyłączyć. Ktoś wie? :) 

Ależ mimo,  że nie są dostępne bezpośrednio nadal istnieją. Mi się załączają jak  mam 10 % baterii bo tak wcześniej ustawiłem. 

O tym słyszałem, ale to średnia opcja bo jak będę miał potrzebę coś wyłączyć lub zmodyfikować to będzie problem. Póki co zostałem na 7.5.25 i będę liczył na to, że następny lub któryś z kolei release przywróci jej pełną funkcjonalność

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

58 minut temu, EviDX napisał:

Też tak macie że po kliknięciu na "dane" czasami się nie włączają? Trzeba wyłączyć, włączyć, poczekać chwile i może zadziałą (a jak nie to powtórka). Jbc mój telefon to RN2 

Też tak nieraz mam (Redmi 4a). Na ogół pierwszy raz po restarcie telefonu. Ja włączam i wyłączam tryb samolotowy. Wydaje mi się, że na tej wersji jeszcze tego nie doświadczyłem 

1 godzinę temu, EviDX napisał:

Też tak macie że po kliknięciu na "dane" czasami się nie włączają? Trzeba wyłączyć, włączyć, poczekać chwile i może zadziałą (a jak nie to powtórka). Jbc mój telefon to RN2 

50 minut temu, kszul napisał:

Też tak nieraz mam (Redmi 4a). Na ogół pierwszy raz po restarcie telefonu. Ja włączam i wyłączam tryb samolotowy. Wydaje mi się, że na tej wersji jeszcze tego nie doświadczyłem 

Ja mam tak zawsze i się przyzwyczaiłem. Dane reanimuje trybem samolotowym :-D

Dnia 11.06.2017 o 00:12, DominikMIUI napisał:

Zara ci wrzucę jak to zrobić Spotify wystarczy wpisać Spotify mod APK xmiui nie ma a yt adaway razem z background Play mam na stałe zaraz doedytuje linka do yt jak to zrobic

Masz linka do yt 2 link w opisie 

Raw z telefonu nie ma sensu. Jeżeli kupiłeś xiaomi z bebechami S8 a nawet lepszymi za połowę ceny i liczysz na zbędne bajery to da się Open camera z sklepu Play ale i tak jakość jest fatalna 

Może pomożesz, kolego, z tym youtubem? Postąpiłem zgodnie z instrukcją, jednak podczas instalacji wyświetla się błąd "ten pakiet wygląda na uszkodzony" - może wiesz co jest powodem? Mam dostęp do root, oczywiście.

30 minut temu, XYZ napisał:

Może pomożesz, kolego, z tym youtubem? Postąpiłem zgodnie z instrukcją, jednak podczas instalacji wyświetla się błąd "ten pakiet wygląda na uszkodzony" - może wiesz co jest powodem? Mam dostęp do root, oczywiście.

A czy gdzieś tam ja to instalowałem ? ;) Nie tworzysz folder gdzie chcesz o nazwie np YouTube i wklejasz ten plik potem folder przenosisz do system app restart tel i tyle

A czy gdzieś tam ja to instalowałem ? Nie tworzysz folder gdzie chcesz o nazwie np YouTube i wklejasz ten plik potem folder przenosisz do system app restart tel i tyle

Racja, źle robiłem. Jednak i tak nie wychodzi. Korzystam z Root Browser. Ściągnąłem na moje Mi4c wersję arm64. Wstawilem do folderu youtube, a następnie skopiowałem do system app. Na koniec restart. No i nic nie mam...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

50 minut temu, cietybadacz napisał:

Ja używam root Explorer. Jest płatny ale ja pobrałem z neta. U mnie działa

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Root explorer pomógł. Dzięki bardzo!

• Like 1

1 godzinę temu, cietybadacz napisał:

Ja też mam adaway ale u mnie nie blokowało reklam w YT.
Dodałeś jakieś hosty ręcznie?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nic nie dodawałem i to jest najlepsze. Może to zasługa tego, że kiedyś też instalowałem blokadę reklam z dodatków MIUIPolska.

Nie ma harmonogramu ale jeśli miałeś ustawione zadania to pojawia się powiadomienie i one nadal działają. Mało tego po odpaleniu powiadomienia można wejść w listę zadań, edytować bieżące i dodawać kolejne. Czy to działa ? Nie wiem bo nie próbowałem zmieniać ani dodawać nowych.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak było w poprzednich wersjach, ale obecnie planując godziny ciszy dla wyjątków dodaje numer x.
Po zapisaniu widzę na dole listy podpisany kontakt z numerem. Po ponownym wejściu do ustawień zaplanowanych godzin ciszy wszystkie dodane kontakty są widoczne tylko jako numery telefonów bez przypisanej nazwy kontaktu.
Po ponownym wejściu w ustawienia cześć numerów ma już przypisane nazwy.

Tap Tap Tap

24 minuty temu, Zenon napisał:

Na tym romie informacja na ekranie blokady po naładowaniu baterii informuje, że pozostało u mnie około 16 godzin użytkowania,pytanie - jak to wygląda u Was z tymi godzinami?

Screenshot_2017-06-13-09-39-56-417_lockscreen.png

U mnie bardzo różnie(raz że 40 godzin, innym razem 12 godz.) nie zwracał bym na to uwagi, to chyba nie do końca działa.

• Like 1

50 minutes ago, Zenon said:

Na tym romie informacja na ekranie blokady po naładowaniu baterii informuje, że pozostało u mnie około 16 godzin użytkowania,pytanie - jak to wygląda u Was z tymi godzinami?

Screenshot_2017-06-13-09-39-56-417_lockscreen.png

Ładujesz z USB z komputera?

22 godziny temu, kszul napisał:

22 godziny temu, widmo1980 napisał:

Ja mam tak zawsze i się przyzwyczaiłem. Dane reanimuje trybem samolotowym :-D

To pojawiło się niedawno, wcześniej tego problemu nie było. 

PS z jakiej sieci korzystacie? Ja VM ale nadajniki od T-mobile i Play. Może to ich wina, a nie ROMu..

1 godzinę temu, EviDX napisał:

To pojawiło się niedawno, wcześniej tego problemu nie było. 

PS z jakiej sieci korzystacie? Ja VM ale nadajniki od T-mobile i Play. Może to ich wina, a nie ROMu..

Ja mam tak od czasów miui 7. Korzystam z sieci Orange, żona także. I na obu telefonach jest ten sam problem. Dane mogę uaktywnić jedynie wcześniej włączając tryb samolotowy.Szczerze to się już przyzwyczaiłem i jakoś mi to nie przeszkadza :-D

Jak u was trzyma bateria ? U mnie na Kaśce (RN3 SE) przez noc zjadło 17% (instalacja na czysto) gdzie zwykle zjada max 2%.
A i jeszcze jedno Kaśka dostanie Androida 7.x ? bo ostatnio nie jestem na bieżąco.

Pozdrawiam

Jak w Redmi Note 3 Pro ustawić, aby zawsze telefon po podłączeniu do komputera włączał tryb przesyłanie plików (MTP)? Za każdym razem domyślnie jest tylko ładowanie.

Ahh te wyszukiwanie problemów na siłę :D

Wysłane z Mi5 Pro

• Like 2

3 godziny temu, karolsz1 napisał:

Witam, takie szybkie pytanko....dlaczego nie ma aktualizacji miui dla redmi note 3 mtk? Kiedy ewentualnie można się spodziewać?

Aktualizacje tygodniowe MIUI są

opcjonalne i nie są bezwzględnie wymagane do prawidłowego działania telefonu. System w wersji rozwojowej może zawierać błędy, które mogą lub nie muszą być poprawione.

Terminy pojawienia się aktualizacji dla konkretnych urządzeń nigdy nie będą podawane wg motto Acida: „Będzie kiedy będzie„.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...