ZduneX25

MIUI 7.6.8

Recommended Posts

36 minut temu, grzybiarz91 napisał:

Co masz na myśli pisząc "ulepszony" bluetooth? Bo chyba nie to, że usunęli kolejną opcję. Ktoś może potwierdzić, że z ustawień bluetooth znikła opcja widoczności? I czy ewentualnie znajduje się w innym miejscu czy całkowicie to usunęli?

Opis tego uproszczenia:

http://en.miui.com/thread-638784-1-1.html

Nie aktualizacji dla Redmi 4X w tym tygodniu jak i w poprzednim nie ma.

3 godziny temu, ZduneX25 napisał:

MIUI 7.6.8

• Aktualizacja MI5s/MI5sPlus/MIX/MINote2/Redmi 4X do Androida 7 (jak zwykła aktualizacja)

Poprawcie tego kwiatka bo aktualizacja dla Redmi 4X nadal jest zawieszona, a już ludzie się wypytują o jej instalacje ;)

Edited by Pływak
  • Like 1

2 minuty temu, Antek Szprycha napisał:

R4X jednak usunięte?
Ktoś zdążył zainstalować?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Zdążyłem, działa wszystko jak należy. Zaplanowanych zadań nie ma ale są zaplanowane smsy no i 5 ikon w rzędzie jest spoko (y)

58 minutes ago, Heisenberg said:

Najlepiej w Dialerze wpisz *#*#4636#*#* i będziesz mógł ustawiać dla dwóch SIM. Nie masz ustawień dla sim2 dlatego, że masz pewno ustawiony Internet dla sim1. Nie wiem czemu tylko można zmienić tryb sieci na tej sim gdzie jest ustawiony internet

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Dzięki.

Znam to ale to nie działa  - po restarcie nie pamięta ustawień.

Zdążyłem, działa wszystko jak należy. Zaplanowanych zadań nie ma ale są zaplanowane smsy no i 5 ikon w rzędzie jest spoko (y)

A to sobie poczekam ;-)
Poinstaluje aktualizacje znajomym

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Pytanie czy pisał o RN4X, którego ma w podpisie i do którego aktualizacja jest czy o R4X, do którego aktualizacji nie ma :lol:

Naprawili ten błąd z oglądaniem czegoś na pełnym ekranie w przeglądarce? Jeszcze nie wgrałem tej wersji, robię kopię, stąd pytanie. 

Czy Youtube oznacza wam filmy jako obejrzane?

Musisz z dodatkow wywalic blokowanie reklam przed instalacja, inaczej oznaczanie na youtube nie dziala.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

3 minuty temu, grzybiarz91 napisał:

Zastanawiam się jedynie czy gdziekolwiek przenieśli widoczność czy nie i jest na stałe widoczny, bo jeśli tak to kiepsko.

Prawdopodobnie jest na stałe nie widoczny. Widoczny dla wszystkich tylko z odpalonym ekranem ustawień bt. Tak najczęściej jest to zrobione u innych.

@Acid, jak chińczycy poprawią romy:

"Update for Mi 6 / Mi 5 / Mi 5C / Mi 4S / Mi 4c / Redmi Note 3 Qualcomm / Redmi Note 4 / Redmi Pro / Redmi 4A suspended due to possible system crash issue. We are investigating the issue now, please wait for further announcement."

będzie reupload romów xiaomi.eu, czy Wasze ranne wersje są wolne od potencjalnego problemu? 

• Like 1

Kolejna zmiana na gorsze. Po aktualizacji miałem burdel na pulpicie. Dobrze że miałem kopię zapasową.c97646c172d0803df794af2906438c41.jpgf56960be31add2b1bd4bcf48b13956fd.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[mention=1160]Acid[/mention], jak chińczycy poprawią romy:
"Update for Mi 6 / Mi 5 / Mi 5C / Mi 4S / Mi 4c / Redmi Note 3 Qualcomm / Redmi Note 4 / Redmi Pro / Redmi 4A suspended due to possible system crash issue. We are investigating the issue now, please wait for further announcement."
będzie reupload romów xiaomi.eu, czy Wasze ranne wersje są wolne od potencjalnego problemu? 

Mam od rana na Mi4s. Nie mam na razie żadnego problemu.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Na mi5s ogólnie wszystko działa dobrze, ale znalazłem dwa błędy, przy błędnym zczytaniu palca parę razy z rzędu, gdy prosi już o kod, po wpisaniu kodu i odblokowaniu to potem już w ogóle nie wykrywa palca, pomaga tylko reset telefonu.

Drugi błąd: 

Screenshot_2017-06-09-16-39-00-283_lockscreen.png

1 godzinę temu, Sephriot napisał:

Wczoraj nocną porą aktualizowałem Mi4c i wsio jest OK.

3 godziny temu, FromWP napisał:

Prawdopodobnie jest na stałe nie widoczny. Widoczny dla wszystkich tylko z odpalonym ekranem ustawień bt. Tak najczęściej jest to zrobione u innych.

Dokładnie tak jest. Co do zaplanowanych zadań jakby ktoś z poprzednią wersją zrobił loga to prawdopodobnie mógłbym zrobić skrót do tej opcji.

Hej, działa wam automatyczna zmiana tapety blokady?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Guest nonamed
Instalował ktoś na Mi5s plus?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Ja instalowałem i wszystko na razie działa.

Dokładnie tak jest. Co do zaplanowanych zadań jakby ktoś z poprzednią wersją zrobił loga to prawdopodobnie mógłbym zrobić skrót do tej opcji.

Z chęcią zrobię tego loga, jak tylko ktoś podpowie jak.
Jestem jeszcze na 7.5.25

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

@grzegorz.lki niestety nic z tego, bo:

Cytat

android:exported Whether or not the activity can be launched by components of other applications — "true" if it can be, and "false" if not. If "false", the activity can be launched only by components of the same application or applications with the same user ID.

a w miui jest false, więc trzeba poszukać innego rozwiązania.

• Like 1

Na Mi5 nie dzialaja codzienne tapety (caly czas jest ta sama) oraz dalej pogoda sie nie aktualizuje sama. No i harmonogram zadan - ni ma go. Poza tym gra. :)

Ja instalowałem i wszystko na razie działa. 

Dzięki. Zaraz będę próbował

8 godzin temu, Uri0550 napisał:

Ktoś może na 100% potwierdzić że został usunięty harmonogram zadań?

RN3Pro + Tapatalk

Nie ma :(

3 godziny temu, Sephriot napisał:

Mam Redmi 4A, 7.6.8 od rana (gdzieś koło 8:00 wgrałem) i śmiga :)

30 minut temu, Direct napisał:

Potwierdza ktoś ustawienia po angielsku?

Mam po polsku

@rock'n'rolla Miałem jedynie po update maly problem ze znalezieniem sieci - ale włączyłem i wyłączyłem tryb samolotowy i git :)

Edited by Kamil33

Guest
This topic is now closed to further replies.