ZduneX25

MIUI 7.6.8

Recommended Posts

Czy na 7.6.10 w RN3P też macie taki błąd że nie widać połowy plików/folderów gdy podepnę telefon do kompa?

Wgrałem sobie ten ROM i mam problem. Nie działa mi wysyłanie BT, pojawia się komunikat o nieznanym formacie pliku mimo że chodzi o zdjęcie.

Na Globalu było wszystko dobrze. Czy ktoś coś takiego miał?

Dnia 10.06.2017 o 11:16, SperQu napisał:

Mam i narazie jest spoko

Działa CI wysyłanie plików po BT? Odbieranie działa ale wysłać nie mogę ani zdjęcia ani żadnego innego pliku.

3 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Wgrałem sobie ten ROM i mam problem. Nie działa mi wysyłanie BT, pojawia się komunikat o nieznanym formacie pliku mimo że chodzi o zdjęcie.

Na Globalu było wszystko dobrze. Czy ktoś coś takiego miał?

Działa CI wysyłanie plików po BT? Odbieranie działa ale wysłać nie mogę ani zdjęcia ani żadnego innego pliku.

Niestety nie powiem Ci już, wróciłem do 7.5.25, jeden ze stabilniejszych z ostatnich wydań. Na 7.6.8 miałem po 6h SoT, gdzie przy 7.5.25 mam po 9-11h.

9 godzin temu, SperQu napisał:

Niestety nie powiem Ci już, wróciłem do 7.5.25, jeden ze stabilniejszych z ostatnich wydań. Na 7.6.8 miałem po 6h SoT, gdzie przy 7.5.25 mam po 9-11h.

A na tym ROMie działa Ci BT poprawnie?

5 godzin temu, Vergiliusz napisał:

A na tym ROMie działa Ci BT poprawnie?

Tak, właśnie sprawdziłem i normalnie mogę wysyłać i odbierać.

• Like 1

Gdzie można znaleźć 7.5.25?
I czy można zrobić aktualizacje wstecz z 7.6.8 bez problemu?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

A możesz sprawdzić jeszcze jedną rzecz? Po przesiadce na 7.6.8 sprawdziłem że nie wysyła zdjęć po BT ale tylko tych które są zapisane na karcie pamięci. Czy na 7.5.25 też tak jest, może mam uszkodzoną kartę

3 godziny temu, Vergiliusz napisał:

A możesz sprawdzić jeszcze jedną rzecz? Po przesiadce na 7.6.8 sprawdziłem że nie wysyła zdjęć po BT ale tylko tych które są zapisane na karcie pamięci. Czy na 7.5.25 też tak jest, może mam uszkodzoną kartę

Używam dwóch SIMów, nie posiadam SD :(

24 minuty temu, SperQu napisał:

Używam dwóch SIMów, nie posiadam SD :(

Hmm może to kwestia uprawnień, wcześniej miałem Redmi 3 i Android 5.1.1 a po przesiadce na Redmi 4 Pro mam Android 6 i pewne rzeczy są nieco inne.

Screenshot_2017-07-18-08-35-40-977_com_miui.gallery.thumb.png.dd70406b05844b5a08eb8677c0367b0c.png

Screenshot_2017-07-18-10-32-29-839_com.android.bluetooth.thumb.png.09aa0ac38da08be306c43af46caaf434.png

Screenshot_2017-07-18-10-33-15-278_com.android.bluetooth.thumb.png.2143f6e2edfeb4892ee1fbce9e5bdc15.png

Edited by Vergiliusz

Witam, chciałbym zapytać czy aktualizacje dla Redmi Note 3 Pro zostały zawieszone włącznie z całym sierpniem? Czy wszystko ruszy w tym też miesięcu na ten telefon?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, pyth napisał:

Witam, chciałbym zapytać czy aktualizacje dla Redmi Note 3 Pro zostały zawieszone włącznie z całym sierpniem? Czy wszystko ruszy w tym też miesięcu na ten telefon?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ruszy jak wyjdzie miui9

Mam specyficzny problem z kalendarzem MIUI na Redmi Note 4X- otóż kropki oznaczające, że mam coś wpisane na dany dzień, pokazują się nad dniem z następnego tygodnia. I tak np. dla wczoraj (18.07) pokazuje mi się kropka nad 25.07.

Co ciekawe, w następnym miesiącu jest już ok. A potem znowu lipa. Generalnie obstawiam że wynika to z tego, że kalendarz nie pokazuje pierwszego tygodnia miesiąca - co jest raczej poważnym bugiem.

Ma ktoś jakiś pomysł na to? Może jakaś starsza wersja kalendarza? Obecnie meeeega ciężko korzysta się z kalendarza - praktycznie dyskwalifikacja aplikacji.

Screenshot_2017-07-18-11-16-10-778_com.android.calendar.png

Generalnie teraz jeszcze patrzę, że na liście aplikacji mam dwa kalendarze - wersja 7.0 i 8.5.1.0

Edited by marafc

Czy ktoś ma plik com.miui.home działający pod tą aktualizacją zmieniająca siatkę siatkę ikon 5x6

Mam kłopot ;-)

Wrzuciłem na Redmi Note 2 najnowsze miui ( 7.6.8) i oto zagwozdka - po podłączeniu do ładowania telefon się... wyłącza.

Na innych wersjach oprogramowania  wszystko bylo ok, (telefon ojca, nie instalowalem aktualizacji przez ok. 1.5 roku ;-) )

Po włączeniu wszystko jest ok, laduje sie normalnie. 

Znacie ten przypadek ? Da się jakoś uniknąć wyłączania po podłączeniu ładowarki ?

Piszę tutaj bo nie ma tematu dla 7.6.10. Przeszedłem z miui 7 globala eu na miuipolska 7.6.10 (rn3pro kenzo) i pierwsze co się mi rzuca w oczy to drastyczne pogorszenie jakości nagrywanych filmów. Jest na to jakiś fix? Może któraś starsza sprawdzona wersja nie ma tego buga? Help help 

Edited by gopnix

Klikasz dłużej na danym kontakcie. Wyskakuje menu i tam masz usuń z historii połączeń.

4 godziny temu, gopnix napisał:

Piszę tutaj bo nie ma tematu dla 7.6.10. Przeszedłem z miui 7 globala eu na miuipolska 7.6.10 (rn3pro kenzo) i pierwsze co się mi rzuca w oczy to drastyczne pogorszenie jakości nagrywanych filmów. Jest na to jakiś fix? Może któraś starsza sprawdzona wersja nie ma tego buga? Help help 

Nie wiem, jak na Kenzo, ale ale na Mi5 jakość filmów między MIUI7 a MIUI8 została pogorszona nieodwracalnie - tzn. nie liczyłbym na poprawkę.

Guest
This topic is now closed to further replies.