Skocz do zawartości

Buty Xiaomi


kamil9

Rekomendowane odpowiedzi

 

8 godzin temu, kamil9 napisał:

Hej, ma ktoś jakieś opinie dot. butów Xiaomi? Bo mi wpadły oko ale nie jestem do końca pewnien czy je kupić... Z ggóry dzięki za odpowiedź 

a co chcesz wiedzieć? Według mnie są o wiele wygodniejsze niż Nike,Adidasy, Lacosty,Monclery,  New Balance i inne tego typu. Nigdy nie miałem butów typowo do biegania, xiaomi używam na codzien. 

IMG_4499.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2017 o 21:34, kamil9 napisał:

W GearBest były za 61$ :D

@Mielcar Ooo to fajnie, czyli warto kupić? Jak się sprawuje chip w butach ;)

Skoro już połowa rzeczy w domu jest Xiaomi to buty też pewnie mogą XD

Wedlug mnie warto, chcialem kupicjeszcze inne w innych kolorach ale w apliacji Mifit moga byc sparowane tylko jedne.

Ja kupilem na fasttech bo bylo taniej. Geniusze z fasttech wielkie pudelko z butami, ktore jest zarazem lekkie, opisali jako "powerbank" i trafilo na celny, wiec wyszlo praktycznie na to samo co w Gearbest. Teraz szare mi sie bardziej podobaja http://www.gearbest.com/athletic-shoes/pp_626330.html?lkid=10829786  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 07:14, Mielcar napisał:

Nieco chora cena. Ja kupiłem tu https://www.aliexpress.com/item/2017-Newest-Xiaomi-Mijia-Smart-Shoes-Fashionable-High-Good-Value-Design-Replaceable-Smart-Chip-Waterproof-IP67/32811358704.html?spm=2114.13010608.0.0.IZVha6.

Żona testuje

Edytowane przez abgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtom napisał:

, co do parowania nie ma problemu

A ja najpierw sparowałem, but był w sparowanych urządzeniach BT  i Mi Fit nie mógł skomunikować się z butem ( telefon Redmi 3 ). Co gorsza nie chciał sie czujnik usunąć ze sparowanych. Dopiero usunięce danych aplikacji BT i restart pomogło. Potem Mi Fit znalazł buta bez parowania BT.

 

Sam kamasz żona bardzo dobrze ocenia. Bardzo wygodny i ultralekki. Dla mnie jak widze raczej nie będzie dobry. Język jest wszyty na stałe. Ja mam wysokie podbicie stopy i widzę, że prawdopodobnie będzie uciskało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, abgar napisał:

A ja najpierw sparowałem, but był w sparowanych urządzeniach BT  i Mi Fit nie mógł skomunikować się z butem ( telefon Redmi 3 ). Co gorsza nie chciał sie czujnik usunąć ze sparowanych. Dopiero usunięce danych aplikacji BT i restart pomogło. Potem Mi Fit znalazł buta bez parowania BT.

 

Sam kamasz żona bardzo dobrze ocenia. Bardzo wygodny i ultralekki. Dla mnie jak widze raczej nie będzie dobry. Język jest wszyty na stałe. Ja mam wysokie podbicie stopy i widzę, że prawdopodobnie będzie uciskało.

jak dla mnie sa mega wygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, homman napisał:

Po 1 zaczynają się rozłazić.

Po 2 bateria w chipie starcza na 6 miesięcy. Zwykła zegarkowa ale lutowana.

Po 3 przemakają minimalna kałuża i skarpeta mokra.

1. Wierzę

2. Pół roku to mało ? Jaka lutowana ? W moim czipie jest zwykła CR2032

3. Nie dziwi mnie to. Pokrycie z siateczki. Gołym okiem widać, że to nie kalosz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest CR2032 ale z lutowanymi przyłączami. Trudno dostępna. Tego typu 

R5132871-01.jpg

Taniej dostaniesz baterie do Biosu i spasuje. 2 3$ z chin.

 

Kupowałem jako zwykłe buty a nie jako buty do biegania.

Po prostu jak przy zwykłych butach pada deszcz czy wejdziesz w kałużę to skarpetę masz suchą. Tutaj = od razu but i skarpetka do suszenia.

Spodziewałem się jakiejkolwiek membrany a nie siatki która przepuszcza wszystko.

 

Jedynym ich plusem jest to że są bardzo lekkie. But nie daje nic więcej niż opaska mi band.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.06.2017 o 18:02, homman napisał:

Kupowałem jako zwykłe buty a nie jako buty do biegania.

Po prostu jak przy zwykłych butach pada deszcz czy wejdziesz w kałużę to skarpetę masz suchą. Tutaj = od razu but i skarpetka do suszenia.

Spodziewałem się jakiejkolwiek membrany a nie siatki która przepuszcza wszystko.

Sensowne buty do biegania tak mają, łatwo wpływa i łatwo wypływa. Materiał cholewki wygląda na zdjęciach dość podobnie do tego co ma nike w swoich free runach. Nie podoba mi się  twardy i wysoki zapiętek, plastikowe trzymanie sznurówek i język też moim zdaniem trochę za wysoki. Ktoś posiadający może zrobić test na zginanie i skręcanie bo podeszwa wygląda na dość sztywna. Te z filmiku wyglądają (dla mnie) lepiej ale sensu takiego języka nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

update mojej opinii.

Najpierw miałem dokłądnie te :

1463268787582637890.jpg

Wady jw ciągłe rozsznurowywanie się. Trudno wymienna bateria. Zła numeracja, przemakanie itd.

Obecnie kupiłem dokładnie poniższe na promocji bangood :

538458786_1_261x203_buty-sportowe-xiaomi

I niebo a ziemia.

Buty mają tylko 1 wadę. Ciężko się je zakłada. Wysoki język i sztywno jakoś tak.

Są mega wygodne i lekkie. Poprzednie też były lekkie ale te są po prostu lepsze.

Wymienialny chip.

Nie rozwiązują się. Nie przemakają aż tak.

I chip ma znacznie więcej funkcji niż w poprzedniej generacji.

Numeracja też jest prawidłowa.

Jedyny - to że przyszły do mnie w folii nie w pudełku jak poprzednie. Ale to pewnie kwestia sprzedawcy i sposobu wysyłki.

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2017 o 12:44, homman napisał:

update mojej opinii.

Najpierw miałem dokłądnie te :

1463268787582637890.jpg

Wady jw ciągłe rozsznurowywanie się. Trudno wymienna bateria. Zła numeracja, przemakanie itd.

Obecnie kupiłem dokładnie poniższe na promocji bangood :

538458786_1_261x203_buty-sportowe-xiaomi

I niebo a ziemia.

Buty mają tylko 1 wadę. Ciężko się je zakłada. Wysoki język i sztywno jakoś tak.

Są mega wygodne i lekkie. Poprzednie też były lekkie ale te są po prostu lepsze.

Wymienialny chip.

Nie rozwiązują się. Nie przemakają aż tak.

I chip ma znacznie więcej funkcji niż w poprzedniej generacji.

Numeracja też jest prawidłowa.

Jedyny - to że przyszły do mnie w folii nie w pudełku jak poprzednie. Ale to pewnie kwestia sprzedawcy i sposobu wysyłki.

Według mnie bardzo wygodne i z zakładaniem nie ma najmniejszego problemu - jak w każdych "adidasach". 

Wczoraj postanowiłem sprawdzić ile już km zrobiłem w swoich, ale nie chciały się połączyć. Wyciągnąłem chip i był "mokry", dodatkowo w miejscu gdzie się go umieszcza były białe ślady - sądziłem, że bateria wylała, ale dzisiaj wsadziłem nową i wszystko działa. Aplikacja połączyła się poprawnie. Ostatni zanotowany chód to 28 lipca, także bateria dołączona do butów wytrzymała niecałe 2 miesiące (dostałem firmy Mitsubishi). Niestety nie otrzymałem żadnego powiadomienia o słabej baterii i konieczności wymiany.

Mój aktualny przebieg 230km,  plus pewnie drugie tyle na rozładowanej baterii.

Edytowane przez Mielcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja kupiłem niebieskie (te co szare na filmiku) - były kilka dni temu jakieś dziwne ceny - 33 USD i ani to Flash Sale i żaden kupon nie obniżaj ceny -  wszystkie rozmiary od 39 do 46 w GearBest. Teraz są po od 52 do 84 USD.

Sprawdzę :)

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

buty przyszly z GB (bpost, 5.12 wyslane), oczywiscie chipa nie dodali a na zamowieniu byl za 0 zl ;) 

buty bardzo wygodne, mam spory rozmiar bo 46, do jazdy samochodem super

z czystym sumieniem moge powiedziec, ze wygodniejsze od butow 2-3 razy drozszych

ktos pytal czy warto dac za nie 140 zl - za ta cene nie ma butow, sa produkty butopodobne w sieciowkach typu deichmann czy CCC

Edytowane przez szabubabaobaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia Wed Dec 13 2017 o 07:16, szabubabaobaba napisał:

buty przyszly z GB (bpost, 5.12 wyslane), oczywiscie chipa nie dodali a na zamowieniu byl za 0 zl ;) 

buty bardzo wygodne, mam spory rozmiar bo 46, do jazdy samochodem super

Kiedy je kupiłeś? Poluje na rozmiar 46, i dałem powiadomienie na Gearbest mailem, ok miesiąc temu, i nadal cisza z moim rozmiarem w kolorze czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja, kolor szary rozmiar 40. Bardzo wygodne, wygodniejsze niż poprzedne Nike'y za 500 złotych, a koszt butów Xiaomi tylko 160. Kroki liczy dobrze, ale dla mnie zbytni dodatek mam Amazfit'a, który i tak liczy kroki. Używam ich 2 tygodnie, kolor szary bardzo ładny. Są bardzo wygodne, dużo chodzę pieszo. Nie cisną, rozmiar idealny pod moją nogę, nie raz trafiłem na za duże buty rozmiar 40. Szczerze mogę polecić, teraz na Gearbest są za 35.99 z kuponem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...