Skocz do zawartości

Wyłączenie przycisku On/Off na ekranie blokady


Pawlic

Rekomendowane odpowiedzi

No wyobraź sobie, że do dziś też tak uważałem do momentu, gdzie podczas snu sam sobie wyłaczyłem telefon i zaspałem przez to na uczelnie. Chodzi mi głównie o to, żeby przy dłuższym przyciśnieciu nie było możliwości wyłaczenia telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sp4ubw napisał:

Wybacz ale trzeba być idiotą, żeby spać z telefonem pod poduszką. Akumuator to tylko akumulator, nie znasz dnia ani godziny kiedy zechce się zepsuć. Spanie z telefonem to wyraz kompletnej niewiedzy i proszenie się o kłopoty.

@Pawlic sluchaj kolegi bo bardzo mądrze mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sp4ubw napisał:

Wybacz ale trzeba być idiotą, żeby spać z telefonem pod poduszką. Akumuator to tylko akumulator, nie znasz dnia ani godziny kiedy zechce się zepsuć. Spanie z telefonem to wyraz kompletnej niewiedzy i proszenie się o kłopoty.

Wiem, ale tym samym tokiem rozumowania należy nie używać telefonu wcale bo nie znasz dnia ani godziny. Dzięki mimo wszystko za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pod poduszką, dziewczyna nie jest jakoś specjalnie zazdrosna
Dobra, jak się nie do to się nie da, dzięki za pomoc


??? Pod poduszką?
Naukowcy wszędzie trąbią żeby trzymać telefon jaknajdalej od głowy a Ty z nim śpisz? :( a później nie wiadomo skąd nowotwory mózgu, glejaki itd.. Przemyśl to.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie przesadzajmy, prędzej żarcie z maka was wykończy niż ten telefon...

Co do telefonu i budzika to coś tu nie pasuje, jak ustawiony jest alarm to nawet w przypadku jego wyłączenia sam na minutę przed rozpoczęciem alarmu włącza się i alarm działa.

A do zablokowania możliwości restartu jest np. cerberus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...