Sign in to follow this  
B3rcik

Power bank

Recommended Posts

Witam posiadam xiaomi note 4 i zastanawiam się na power bankiem do tego telefonu :/ jaki power bank polecacie do 100 zl , który naładuje mi telefon 2 razy ,a przy tym nie jest badziewny.

Xiaomi powerbank o pojemności 10000 mAh kupisz na Allegro za mniej niż stówę. Mam takiej pojemności tylko starszą wersję już dwa lata. Nadal trzyma pojemność i 2.5 raza ładuje nim swój telefon. Mam podobnej pojemności baterię jak w Twoim telefonie.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

ADATA P20000D lub P12500D, też są dobre, mają mały ekran, gdzie w postaci procentowej jest prezentowany stan baterii.

Zastanawiałem się na xiaomi o pojemności 10 k mah :/ tylko czy ,aby na pewno naładuje mi 2 razy do pełna to mnie zastanawia bo potem tylko xiaomi 20 k mah ew. ten adata 20 k mah też spoko.Czy ten będzie spoko i naładuje mi 2 razy ? : http://allegro.pl/hit-2-lata-gwar-power-bank-10000-mah-xiaomi-2-gen-i6759232956.html

Edited by B3rcik

Masz na tej aukcji napisane (na pudełku po chińsku chyba też), "– 2.4 x pełne ładowanie Xiaomi MI Note". Czyli można się spodziewać, że dwa razy da radę (to nie jest no name).

Za tą samą cenę masz taki http://allegro.pl/adata-ap12500d-powerbank-czarny-12500mah-i6778078507.html

trochę pojemniejszy ale też większy. 

Edited by tryhp3

e99a99f7-f9e6-4695-9584-fb4710e5748f.jpg

Ja mam Xiaomi Power Bank 2 10000mAh Quick Charge 2.0

W rzeczywistości można z tego PB wycisnąć 6900mAh, mój w testach wyciągną niecałe 6700. Jest tak dlatego że

-. Sprawność.

- Straty na przetwornicach.

Słuchawka posiada akumulator 4000mAh, więc nie da razy naładować jej dwukrotnie, jeżeli @B3rcik odwiedza forum to powinien potwierdzić.

Edited by Słony