Skocz do zawartości

Pytania odnośnie 4x


zoombann

Rekomendowane odpowiedzi

W tych ustawieniach synchronizacja, to niżej jest chmura xiaomi, no i w niej wyłącz jeszcze wszelkie aktywności.
Jak Ci wyskoczy komunikat to weź go dłużej przytrzymaj palcem i otworzy się okno z możliwością wyłączenia powiadomień.
Do jednej i drugiej metody nie trza roota.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś też ma takiego buga, że pasek powiadomień ma czarny cień? U mnie pierwszy raz pojawiło się z tydzień temu. Nic nowego nie zainstalowałem ani nie zmieniałem. Nie wiem jaki jest tego powód. Pojawia się to samo w losowych momentach. Jak już się pojawi to ten pasek będzie tak wyglądał cały czas do momentu uruchomienia telefonu ponownie.

 

EDIT. Udało mi się rozwiązać problem. Wygląda na to że MIUI ma jakiś problem z aplikacjami które mają tryb nocny. Tak się składa że miałem zainstalowany Android Messages i włączyłem na nim tryb nocny. Wystarczyło ten tryb nocny wyłączyć i problem zniknął.

Screenshot_2018-09-04-17-27-42-471_com_miui_home.thumb.png.af787e63b00b97cb089e87889b7bb325.pngScreenshot_2018-09-04-17-27-48-179_com.android.settings.thumb.png.0914d7e066a6f9755afdbcb57e09b8c1.png

Edytowane przez monoaudiostereo
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry wszystkim, to mój pierwszy post, nie wiem czy w dobrym temacie, w razie czego liczę na wyrozumiałość adminów.

Zamierzałem (zamierzam) kupić Redmi 4X, w tym telefonie pasuje mi wszystko od przekątnej ekranu, przez procesor, baterię, na czytniku linii papilarnych kończąc. Jest on na dzień dzisiejszy trudny do zdobycia, ale nie niemożliwy, ale jest jedno małe ALE... Pisałem do oficjalnego sklepu Mi, czy wprowadzą jeszcze go do sprzedaży. Dostałem odpowiedź, że oficjalnie nie będzie już w sprzedaży ze względu na niedługie wyłącznie tego modelu ze wszelkich aktualizacji.

Mam teraz dylemat, czy warto kupować telefon za 7 stów, wiedząc że za półtora roku nie otworzę połowy stron w necie, bo sterowniki już są za stare, tak jak ma to teraz miejsce z moją Lumią 630.

Pytanie do użytkowników starszych modeli, czy po wygaśnięciu wsparcia ze strony producenta, smartfony Xiaomi jeszcze się do czegoś nadają, ile można bez takich aktualizacji przejechać? Chciałbym żeby taki telefon starczył mi na co najmniej 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
18 godzin temu, Lukas8707 napisał:

Witam doradzi mi ktoś co zrobić jak podczas sluchania muzyki wyłącza się w trakcie odtwarzacz. Odinstalowywanie aktualizacji nic nie daje. Z góry dziękuję.

Załóż mu kłódkę (na pulpicie klikasz w przycisk menu, w widoku otwartych aplikacji ciągniesz odtwarzacz w dół, u góry po prawej pokaże się znaczek kłódki), u mnie zadziałało z odtwarzaczem i ze Spotify :)

Edytowane przez PawelG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam użytkowników Redmi 4X i mam takie pytanie: czy w 4X jest podobny problem z dźwiękiem podczas nagrywania filmików (bądź używania dyktafonu) jak w Redmi 4A ? Problem ten (w Redmi 4A) polega na tym, że podczas odtwarzania nagranego filmiku dźwięku praktycznie nie słychać (trzeba przyłożyć telefon do ucha wtedy coś tam ewentualnie słychać). Można właściwie traktować, że nagrane video jest bez fonii. Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Oczywiście telefon (4A) zaktualizowany do najnowszego oprogramowania i głośności ustawione na max.

Edytowane przez And.N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ohara napisał:

Nie ma żadnego problemu z dźwiękiem,miui9.

Dzięki za odpowiedź.

W Redmi 4A niestety problem jest w miui10, także był w miui9 (po aktualizacji do MIUI10 nic się nie zmieniło). Tylko jeszcze raz chcę podkreślić, że chodzi o nagrany dźwięk w filmikach, bądź dyktafonem. Podczas odtwarzania np. mp3, filmików z internetu, jest wszystko OK, poziom głośności jest zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, poziomek90 napisał:

Ktoś się orientuje czy w MIUI 10 można włączyć pokazywanie prawdopodobnego czasu ładowania albo wskazówek jak i kiedy ładować? Było coś takiego w MIUI 9, teraz jest napisane jedynie, że ładuje i to wszystko 

Screenshot_2019-01-23-00-38-51-070_lockscreen.png

chodzi ci jak włączyc % baterii podczas ładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2019 o 08:48, ohara napisał:

Czyli R4x posiada LTE Advanced?Screenshot_2019-01-24-08-36-01-135_com_miui_home.thumb.png.2e07dd452e8a9010bf525f5556b96008.png

A myślisz, że skąd ten plus przy LTE? Snapdragon 435 ma modem X9, co sprawia że jest on pierwszą jednostką z serii 4xx wyposażoną w Cat. 7 LTE (pobieranie danych z maksymalną prędkością 300 Mbps, wysyłanie 100 Mbps)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...