Skocz do zawartości

Pytania odnośnie 4x


zoombann

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba będziesz miał miernik do wyrzucenia. Sprawdź czy poruszanie miernikiem w gnieździe ładowarki, albo kablem w gnieździe miernika coś zmienia. Problem z tymi miernikami jest taki, że wyrabiają się w nich gniazda USB, czasem wystarczy odgięcie pinów i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję. Dzięki za info. Jeszcze sprawdzę w aucie bo mam tam ładowarkę QC 3.0 i wtedy będę miał pewność. Dziwne jest tylko to że jak podlacze do ładowania np moją latarkę na ogniwa to normalnie pokazuje 1A i liczy mi czas i ile się naladowalo. Tylko z ładowarka Xiaomi takie jaja są.

Wysłane z mojego Redmi 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PawelG7 napisał:

U mnie przy ładowarce Xiaomi mój miernik ostatnio ładnie pokazuje ok. 1,8A :)

Moja ładowarka od Xiaomi nie działa prawie z żądnym kablem oprócz jednego BlitzWolfa. Z tym, co przyszła w pakiecie, też nie działa. Po prostu ma jakieś takie "za luźne" gniazdko na kabel, czy coś w tym stylu.

Święta prawda co do gniazdek w miernikach i ich wtyczek – są raczej marne. I choć taki miernik to ogólnie świetna sprawa, to czasem on sam jest przyczyną problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Leon said:

Ma ktos problem z dotykiem?

Scrollujac fb czy YouTube w momencie przesuniecia w gore bardzo czesto mi sie klika i wchodzi w film/post. Koleżanka w Redmi 4x to samo ma.

ja nie mam takich problemów, dotyk działa bardzo dobrze(nie mam założonego szkła).

2 minutes ago, matiasmovie said:

mam podobnie ale dzieje mi się tylko na fb (przez przypadek mi się wejdzie w post/zalajkuje coś przez przypadek), w innych apkach jest ok, szkło flexible od 3mk

bo fb to jedna z najgorszych aplikacji jeżeli chodzi o działanie, to samo messenger

 

 

Edytowane przez ZduneeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ustawienia->Sieci komórkowe] Sprawdź czy w ustawieniach Roaming międzynarodowy masz zaznaczone krajowy, zaznaczone zawsze odbieraj MMS oraz sprawdź czy może jak włączysz internet mobilny to czy nie odbierze ci MMSa (kiedyś na innym smartphone miałem tak, że jak nie włączyłem mobilnego to nie chciał pobrać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FromWP napisał:

Nie podkręci się EBBG tak żeby było jak w BOE. Jak dostaniesz z BOE, lub Tianmą, to różnicę od razu zauważysz.

o ile wymienią wyświetlacz bo w polskich serwisach to już różne rzeczy widziałem od wkładania używanych części po podmiane calych urządzeń na jakieś używane dla pewności porobiłem screeny imei i adresu mac karty wifi :)

Edytowane przez danio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, danio napisał:

o ile wymienią wyświetlacz bo w polskich serwisach to już różne rzeczy widziałem od wkładania używanych części po podmiane calych urządzeń na jakieś używane dla pewności porobiłem screeny imei i adresu mac karty wifi :)

To czemu "gwarancja w Polsce" rozumiane jest jako zaleta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...