Skocz do zawartości

Pytania odnośnie 4x


zoombann

Rekomendowane odpowiedzi

niby tak ale sporo rzeczy kupowałem w MM i chcąc oddać cokolwiek za każdym razem przyjmowali nawet po tygodniu i nie robili żadnych problemów nawet z niezłymi śladami użytkowania sprzęt przyjmowali tylko jednak wolałbym nie trafić na taki egzemplarz żeby na drugi dzień jechać oddawać ;/

EDIT:

jak ktoś kupował w sklepie typu mm/me/rtv to prosiłbym o jakieś wypowiedzi :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez danio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, danio napisał:

jak ktoś kupował w sklepie typu mm/me/rtv to prosiłbym o jakieś wypowiedzi :)

Kupowałem w proline.pl (mają sklepy stacjonarne w kilku miastach w tym w moim) egzemplarz wydaje się ok, grzeje się jak każdy tu opisywany czyli dłużej pograsz/pobawisz się żarłocznymi apkami to 40 stopni, z 800MHz i soft global (na start miałem 8.2.7.0), nie odczułem jakiś większych problemów poza tymi opisywanymi tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, matiasmovie napisał:

Kupowałem w proline.pl (mają sklepy stacjonarne w kilku miastach w tym w moim) egzemplarz wydaje się ok, grzeje się jak każdy tu opisywany czyli dłużej pograsz/pobawisz się żarłocznymi apkami to 40 stopni, z 800MHz i soft global (na start miałem 8.2.7.0), nie odczułem jakiś większych problemów poza tymi opisywanymi tutaj na forum.

40 stopni to jeszcze nie grzanie przyzwyczaiłem sie do temperatur 50 w góre xd no ale nie chciałbym trefnego telefonu i znowu się z tym męczyć że telefon parzy w ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danio napisał:

40 stopni to jeszcze nie grzanie przyzwyczaiłem sie do temperatur 50 w góre xd no ale nie chciałbym trefnego telefonu i znowu się z tym męczyć że telefon parzy w ręce

no kupując w sklepie stacjonarnym(zamawiając online) zawsze masz te 10 dni na oddanie produktu o ile nic nie jest uszkodzone z winy użytkownika, więc możesz się pobawić tydzień i jak nie pyknie to oddać, co do grzania to bardziej bym się obawiał niedziałającego jakiegoś czujnika albo czytnika bo takie przypadki już były

3 godziny temu, kamillm napisał:

@matiasmovie ikony nie wyłączysz


no to lipka

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam wszystkich serdecznie. Zamierzam dziś zakupić xiaomi redmi 4x w sklepie media markt https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-4x-3-32gb-zloty Czytając forum znalazłem problemy między innymi o przegrzewaniu się Redmi 4x przegrzewa się ??? czy tego typu rzeczy występowały w wersjach ze sklepów jak media martk etc. Czy telefon posiada pasmo 800Mhz lte bo szukając w internecie i patrząc na recenzje każdy pisze co innego. Nie chcę już się wpakować z telefonem, który się grzeje wystarczy jak mój obecny lg g3 potrafił nagrzać wyświetlacz do 60 stopni..... a po gwarancji zaczął się resetować co pare minut


Zapraszam do Dębna, u nas Redmi 4x za 699,- wersja global.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Zapraszam do Dębna, u nas Redmi 4x - 699,- wersja global.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Balasek napisał:

Ja tego akurat nie znam, ale polecam tą aukcje

 http://allegro.pl/pl-gw24m-fv23-redmi-4x-global-3-32-eu-ce-i6904420896.html

To jest użytkownik tego forum, bardzo rzeczowa, kompetentna i słowna osoba, z obsługi jestem bardzo zadowolony. Gwarancja jest na 24 miesiące na tel + 12 miesięcy na baterie i akcesoria. Z tego co się orientuję ma na stanie w kolorze czarnym, soft global i obsługuje LTE 800.

Edytowane przez miniek987
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc skoro ten ma tytuł pytania odnośnie 4x to tu zapytam. Czy ktoś z was testował inne romy np te które można znaleźć na XDA? Poniżej link do działu z naszym 4x i jednego przykładowego romu:

  1. https://forum.xda-developers.com/t/xiaomi-redmi-4x
  2. https://forum.xda-developers.com/android/development/rom-viperos-xiaomi-redmi-4x-4-t3650108

Jeżeli jednak wybrałem zły dział lub temat to przepraszam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten procek praktycznie tak pracuje jakby thermal throtling ciągle był :) Taktowanie ma 1,4GHz więc nie bardzo jest już co ograniczać. Jak na tak niską półkę to działa wyjątkowo sprawnie.

Co do zarządzania RAM to jak powylączasz wszystkie ubijania i oszczędzania to nie jest źle. Do tego na najważniejsze apki zakładasz kłódkę i da się zyc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon redmi 4x a miui to global stable 8.2.10 choć może po prostu w globalu są zbędne opcje które nie będą działać bo są z innych urządzeń, ciekawe czy miui 9 będzie jako aktualizacja ota

Edytowane przez danio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam widget baterii na pulpicie klikając go wchodzę w baterię i wydajność 

nF4rkqX.png

Potem ekran wybieram 

hu1wK3W.png

I w tym miejscu pierwsza opcja z góry

w7vZvIp.png

No i jest choć przez ustawienia nie mogłem tego znaleźć jedynie przez widget baterii w miui kiepsko posortowane to wszystko jest i co niektóre opcją potrafią się powtarzać w ustawieniach i panel sterowania

Edytowane przez danio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, danio napisał:

No i jest choć przez ustawienia nie mogłem tego znaleźć jedynie przez widget baterii w miui kiepsko posortowane to wszystko jest i co niektóre opcją potrafią się powtarzać w ustawieniach i panel sterowania

To jest chyba błąd motywu. Sprawdź czy masz to na domyślnym. Prawdopodobnie tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZduneeeK napisał:

A w opcjach programistycznych nie masz czasem wyłączonej opcji "Włącz optymalizacje MIUI" ?

mam włączone a do czego to służy, mam to wyłączyć? i w dodatku czemu ustawienia programistyczne ciągle znikają tak ma być? muszę w infor o telefonie i wciskać tą wersje miui troche to irytujące bo debugowanie usb też mi się przez to wyłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się bawiłem i gdy wyłączyłem tą opcje to trochę mi się pozmieniały ustawienia  i wykres baterii (był taki jak u Ciebie), dlatego pierwsza moja myśl że może to przez te opcje właśnie. Co do opcji programistycznych  to jak wejdziesz w ustawienia na samej górze masz pole do wyszukiwania tam wpisujesz np. "programistyczne"  i Ci je wyszuka.

Edytowane przez ZduneeeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FromWP napisał:

A nie robisz optymalizacji w panelu sterowania? Ta optymalizacja urywa opcje programistyczne.

stary wielkie dzięki :D nie zwracałem uwagi, że to po optymalizacji ginie a czasem ją robię jeszcze raz wielkie dzięki :) pewnie ukrywa to w bezpieczeństwie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...