Skocz do zawartości

Pytania odnośnie 4x


zoombann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jak sprawdzić które pasma LTE obsługuje Redmi 4X?
Zainstalowałem LTE Discovery, MTK Engineering Mode (tutaj trzeba wgrać ROM i odpuściłem temat) i nie doszukałem się wyników.
Znacie jakiś sposób lub program (bez ingerencji w system)?

MTK Enginering Mode jest dla telefonów na procesorach MTK a Redmi 4X przecież jest na Snapdragon więc i tak nie będzie to działać Bez Roota w telefonie raczej nic nie zobaczysz.

Wysłane z mojego Redmi 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez zauwazyliscie problem z mini-jackiem, tj. ze nie wchodzi on do konca, czy to tylko u mnie wystepuje? Nie mam jak sprawdzic na innych sluchawkach, ale w drugim telefonie wchodzily do konca, a tutaj nie i czasem cos trzeszczy i przerywa. :/ Ktos cos wie o tym?

 

Edit: Rozwiązane. Jakieś niewyrobione te mini-jacki są, trzeba mocno wepchnąć wtyczke i wszystko działa. Trochę się bałem, bo to jednak nowy telefon :D A co z tym LTE, da się sprawdzić na jakim pasmiea ktualnie pracuje telefon?

Edytowane przez Colinovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc samochodem z włączonym Yanosikiem telefon po około godzinie wyłączył się (był podłączony do ładowarki samochodowej). Włączyć udało się po około pół godziny długo trzymając przycisk power. System MIUI 7.7.20. Czyżby telefon się przegrzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tiesto83 napisał:

Miałem tak parę razy. Telefon wyłączał się, tak że tylko b. długie trzymanie powera działało. I wróciłem na global. Problem zniknął :)

Poczekam na MIUI 9 i zobaczę co to zmieni. Jak coś - global i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kupilem telefon dla siostry, dzisiaj 1 dzien uzytkowania i musze go zsetupowac w wersji stable i jej wyslac. Z tego co czytam w tym temacie to narazie nie ma co wrzucac MIUI polska tylko najlepiej zaktualizowac globala do nanowszej tak? Poki co wszystko dziala, chce jedynie skonfigurowac to tak, zeby bylo stabilnie, bo ona potem sama nie ogarnie najprostrzej aktualizacji...

Aktualnie mam global 8.2.9.0, jedyne co mi nie pasuje to brak mozliwosci obracania ekranu przy sms - pewnie jak zainstaluje inny soft to bedzie ok?

 

Sciagnalem rowniez wersje stable :

xiaomi.eu_multi_HM4X_7.7.20_v8-7.1

 

co jak rozumiem jest stabilna wersja MIUI Polska?

Edytowane przez SirWinsALot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na początek wyłączył wszystkie oszczędzania baterii i optymalizację Miui w Opcjach Deweloperskich bo tutaj zazwyczaj jest problem z ubijaniem apek w tle, brakiem powiadomień itp itd. Zakładam że siostra będzie używać Fb i innych tego podobnych rzeczy. Reszta to kwestia ustawienia już pod siebie jak już się przyzwyczai do Miui .

Wysłane z mojego Redmi 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam, dzieki. Wlasnie doczytalem (kurde, duzo tych informacji) ze teraz aby przejsc z global na miui polska to trzeba ogarnac bootloader'a co jest cala procedura, wiec sie wstrzymuje.

 

4 minuty temu, drabollo napisał:

Ja bym na początek wyłączył wszystkie oszczędzania baterii i optymalizację Miui w Opcjach Deweloperskich bo tutaj zazwyczaj jest problem z ubijaniem apek w tle, brakiem powiadomień itp itd. Zakładam że siostra będzie używać Fb i innych tego podobnych rzeczy. Reszta to kwestia ustawienia już pod siebie jak już się przyzwyczai do Miui .

Wysłane z mojego Redmi 4X
 

Czyli reasumując, zostaje narazie na globalach, czy jest sens robic skok z 8.2.9.0 (MAAMIEA) do v8.2.10.0? na liscie kupa poprawek, chociaz wiem po przygodzie z redmi note2 i miui polska,ze lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mieszkamy w innych miastach ,a za niedlugo nawet krajach, mam kilka dni zeby zsetupowac to dobrze i stabilnie - pytanie ,czy na globalach w razie czego jest mozliwosc downgrade?

 

 

ok ostatnie pytanie, zeby nie spamowac - tak saom u niej na globalu jak na moim redmi note2 z miui polska jak w standardowej przegladarce wejde na Youtube to moge ogladac clipy tylko w oknie, po maksymalizacji sie pauzuja i nie ruszaja - tez tak macie?

Edytowane przez SirWinsALot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

done,

tak samo dalem messangera, facebook, skype i inne komunikatory jako "Bez ograniczeń: oszczędzanie energii nie ogranicza aplikacji w tle" tak aby wyskakiwaly powiadomienia.

 

PS: Youtube naprawiony! zaktualizowalem sama aplikacje "Internet" (wbudowana przegladarka) i wersja z 21lipca2017 ma juz fixa z maxymalizacja obrazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Zamierzam dziś zakupić xiaomi redmi 4x w sklepie media markt https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-4x-3-32gb-zloty Czytając forum znalazłem problemy między innymi o przegrzewaniu się Redmi 4x przegrzewa się ??? czy tego typu rzeczy występowały w wersjach ze sklepów jak media martk etc. Czy telefon posiada pasmo 800Mhz lte bo szukając w internecie i patrząc na recenzje każdy pisze co innego. Nie chcę już się wpakować z telefonem, który się grzeje wystarczy jak mój obecny lg g3 potrafił nagrzać wyświetlacz do 60 stopni..... a po gwarancji zaczął się resetować co pare minut

Edytowane przez danio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...