Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi i znak CE - Redmi 4x


dreami

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Radian69 napisał:

Instrukcję znalazłem w necie a deklarację przetłumaczyłem.

A mógłbyś się podzielić instrukcją znalezioną w internecie i nieprzetłumaczoną deklaracją? :)

Ciągle mam nadzieję, że mój telefon nie zostanie zatrzymany, ale wiadomo jak to jest... 

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez asia9731
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.07.2017 o 12:53, asia9731 napisał:

A mógłbyś się podzielić instrukcją znalezioną w internecie i nieprzetłumaczoną deklaracją? :)

Ciągle mam nadzieję, że mój telefon nie zostanie zatrzymany, ale wiadomo jak to jest... 

Pozdrawiam! :)

Odnośnie instrukcji obsługi to znalazłem taką: http://download.instalki.org/Instrukcje/Xiaomi_instrukcja_PL.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm podpiął/eła i zablokował(a) ten temat
  • 3 miesiące temu...

Dobry.

Zastanawia mnie jedna rzecz a jako że wątek o znaku CE został zamknięty, to zapytam tutaj.

Na zdjęciach widać tył 4x. Pierwszy pochodzi z Proline a drugi z Euro RTV AGD. Czy osoby które kupiły np. w x-kom, Chinach lub gdzieś indziej mogłyby napisać jak wygląda w ich egzemplarzach? 

IMG_20180201_142627.jpg

IMG_20180204_123009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry. Zastanawia mnie jedna rzecz a jako że wątek o znaku CE został zamknięty, to zapytam tutaj.

 

Telefonu przedstawione na zdjęciu są przeznaczone na rynek europejski i posiadają certyfikat zgodności CE i chyba to pozwala na legalnie kupowane/sprzedawanie na terenie EU. Telefony z Chin np: aliexpress mają na pleckach samo logo Mi.

Gdybym coś pomylil poprawcie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm odblokował(a) ten temat

Ja wiem co oznaczają litery CE. Chodzi mi o to, że tyły telefonów się różnią. Ciekawi mnie jak wyglądają telefony np. z x-kom, dlatego spytałem. Czy istnieje jakaś zależność, wynikająca z rodzaju dostawcy, dystrybucji.

Telefon kupiony niedawno na Allegro (od sprzedawcy z Częstochowy) też wygląda jak ten z Euro RTV AGD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...