Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi i znak CE - Redmi 4x


dreami

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do tych którzy maja Redmi 4x , czy mógłby ktoś podzielić się w formie pdf  lub jakiejś  innej instrukcją obsługi tego telefonu , pewnie chodzi o ten składany "kartonik"  ,mam kłopoty z UC , Jakby ktoś wiedział jaki jest number Model tego telefonu ,również byłbym wdzięczny .Niestety nie wszyscy mają szczęście do celników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dreami napisał:

Mam prośbę do tych którzy maja Redmi 4x , czy mógłby ktoś podzielić się w formie pdf  lub jakiejś  innej instrukcją obsługi tego telefonu , pewnie chodzi o ten składany "kartonik"  ,mam kłopoty z UC , Jakby ktoś wiedział jaki jest number Model tego telefonu ,również byłbym wdzięczny .Niestety nie wszyscy mają szczęście do celników.

Rozumiem, że UC chce dowód zakupu, ale instrukcję obsługi...? Poprosili o nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiedzieli przez telefon ,że ma być w języku polskim ,i certyfikat CE też chcą ,tutaj może sobie poradzę tylko nie wiem jaki to Number Model . W piśmie z UC było ,że tylko dowód wpłaty ,pesel ,screen z aukcji ,wysłałem ,ale miesiąc minął i telefon dalej w cle ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam temat który został dziś usunięty do kosza przez moderatora forum. Otóż dręczy mnie czy znak CE (Conformité Européenne) na tylnej obudowie mojego nowego Xiaomi Redmi 4X jest oryginalny czy to sprytna podróbka chińczyków czyli CE (China Export). Telefon zakupiłem w RTV EURO AGD tak jak napisał moderator - jak sobie może pozwolić tak duża sieć na podróbki, otóż na oryginalnie ofoliowanym pudełku uważam że znak CE jest taki jaki powinien być ale już na telefonie nie zachowuje oryginalnych proporcji proszę zwrócić uwagę na odstęp miedzy C i E. Nie chce tu snuć jakiś teorii ale wydaje mi się że na pudełku jest zgodny znak tylko dlatego żeby przeszedł kontrole celną. Poniżej wrzucę parę fotek dla "jasności". Proszę również moderatora żeby nie wyrzucał tematu do kosza, chcę poznać porostu opinie innych. Jeśli nie mam choć cienia racji to proszę moderatora żeby to w jakiś sensowny sposób skomentował anie od razu temat zamykał i usuwał do kosza bo tym bardziej jest to podejrzane. 

Pozdrawiam. 

IMG_20170604_100647.jpg

CE-and-China-Export.jpg

032241gfud2gdd1wu2292g.jpg.thumb.jpg

032239tov3ple3q1xphpy1.jpg.thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tam jest instrukcja ,w której na końcu są wymienione modele telefonów .Nie ma Redmi 4x ,numer modelu to MAG138 , ja łudziłem ,że jak się ludzie chwalą swoimi Redmi4x ,to ktoś zeskanuje ten kartonik co tam jest w pudełku .Przynajmniej tak mi się wydaje ,że to oto chodzi /na podstawie oglądanych filmików  na YT / Ale niestety odzewu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

telefon zakupiłem w sklepie ProLine, otrzymałem 'instrukcję' w postaci karteczki z informacją jak włączyć telefon i w którym miejscu znajduje się slot na kartę SIM. Jak wrócę do domu po 17 to mogę Ci zeskanować ją, jeśli takie coś im wystarczy.

Edytowane przez mocin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tam jest instrukcja ,w której na końcu są wymienione modele telefonów .Nie ma Redmi 4x ,numer modelu to MAG138 , ja łudziłem ,że jak się ludzie chwalą swoimi Redmi4x ,to ktoś zeskanuje ten kartonik co tam jest w pudełku .Przynajmniej tak mi się wydaje ,że to oto chodzi /na podstawie oglądanych filmików  na YT / Ale niestety odzewu brak

To edytuj dokument i dopisz Redmi 4x. To tak naprawdę instrukcja do miui więc system ten sam

Wysłano z Redmi Note 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Instrukcja obsługi i znak CE - Redmi 4x

Telefon kupiłem RTV EURO AGD ładnie ludzi robią za chu... chciałem telefon zwrócić to mi go nie przyjęli tłumacząc się że używałem telefon i że mają swój wewnętrzny regulamin który nawet mija oddanie towaru do 14 od taty zakupu. Co w takiej sytuacji zrobić? jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, endriu89 napisał:

Co w takiej sytuacji zrobić? jakiś pomysł?

Zgłosić sprawę do rzecznika praw konsumenta. Jezeli telefon byl kupowany poza sklepem masz prawo do zwrotu w ciagu 14 dni, ewentualnie moga CI potracic amortyzacje, chociaz.... Jest taki super sklep ALSEN, kiedys zamowilem u nich w internecie tablet, bo w razie czego chcialem go zwrocic gdyby byl nie tak, zamowilem z odbiorem w sklepie, no i co sie okazalo, ze maja taki za***isty regulamin, ze jak zamawiasz z odbiorem w sklepie stacjonarnym (mimo ze zamawiasz przez internet) to nie obowiazuje Cie 14 dniowa mozliwosc odstapienia od umowy, takze nigdy wiecej nie kupuje w sklepie ALSEN, na szczescie zorientowalem sie przed odbiorem i po prostu tabletu nie odebralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, preston2009 napisał:

Zmieńcie kąt patrzenia. Polecam także badanie wzroku :)

Ja mam (bardziej Żona) wersje złotą i nie mam jakichkolwiek napisów na tyle, mam Ci zrobić zdjęcie?

U mnie telefon wyglada jak poniżej (fabrycznie były tylko naklejki z S/N)

59378ab997a1d_2017-06-0707_08_57-Xiaomi-redmi-4X-gold-7.jpg(600800)-Iron.thumb.jpg.ab39793be17c3c1fd96ce6f677670847.jpg

Chyba jednak nie musze isc na badanie wzroku :D

Edytowane przez kamillm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2017 o 21:44, endriu89 napisał:

Witam,

Ponawiam temat który został dziś usunięty do kosza przez moderatora forum. Otóż dręczy mnie czy znak CE (Conformité Européenne) na tylnej obudowie mojego nowego Xiaomi Redmi 4X jest oryginalny czy to sprytna podróbka chińczyków czyli CE (China Export). Telefon zakupiłem w RTV EURO AGD tak jak napisał moderator - jak sobie może pozwolić tak duża sieć na podróbki, otóż na oryginalnie ofoliowanym pudełku uważam że znak CE jest taki jaki powinien być ale już na telefonie nie zachowuje oryginalnych proporcji proszę zwrócić uwagę na odstęp miedzy C i E. Nie chce tu snuć jakiś teorii ale wydaje mi się że na pudełku jest zgodny znak tylko dlatego żeby przeszedł kontrole celną. Poniżej wrzucę parę fotek dla "jasności". Proszę również moderatora żeby nie wyrzucał tematu do kosza, chcę poznać porostu opinie innych. Jeśli nie mam choć cienia racji to proszę moderatora żeby to w jakiś sensowny sposób skomentował anie od razu temat zamykał i usuwał do kosza bo tym bardziej jest to podejrzane. 

Pozdrawiam. 

IMG_20170604_100647.jpg

CE-and-China-Export.jpg

032241gfud2gdd1wu2292g.jpg.thumb.jpg

032239tov3ple3q1xphpy1.jpg.thumb.jpg

Tak samo kupiłem w Euro, czyli jak sprawa wygląda? Są to podróbki? ABC Data oficjalny dystrybutor i mieli by robić wałki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego redmi 4 prime również zatrzymali w Przemyślu i twierdzą że nie ma certyfikatu CE. Dodzwoniłem się do gościa (chyba po 100 próbach) i mówi żebym nie liczył że sprawa zostanie załatwiona.

edit: jaka jest szansa że dostane zwrot kasy (zamawiałem w Goldway na Aliexpress) ?

Edytowane przez silvanesti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, silvanesti napisał:

jaka jest szansa że dostane zwrot kasy (zamawiałem w Goldway na Aliexpress) ?

Jeżeli telefon zostanie do nich odesłany, to pewnie spora, ale jeśli zostanie puszczony na tzw. przemiał to nie licz na zwrot kosztów.

25 minut temu, silvanesti napisał:

Dodzwoniłem się do gościa (chyba po 100 próbach) i mówi żebym nie liczył że sprawa zostanie załatwiona.

Nie rozumiem tej polityki, wkurza mnie.... Co ich obchodzi co kupuje i czego chce używać....przecież nikomu krzywdy tym telefonem nie zrobimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej polityki, wkurza mnie.... Co ich obchodzi co kupuje i czego chce używać....przecież nikomu krzywdy tym telefonem nie zrobimy

Sobie możesz krzywdę robić. Gorzej jak sprzedasz fona i komuś wybuchnie

Jeszcze nie słyszałem, żeby telefon poszedł na przemiał. Zawsze odsyłają do nadawcy. Napisz do Goldwaya i zgłoś mu problem z celnikami. Zobaczysz, co Ci zaproponuje.

 

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...