Skocz do zawartości

Kontakty - nawigacja po bocznym pasku


czubi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak miałem i już to opisywałem. Wchodząc do Kontaktów, pewnie na początku listy było coś takiego jak "Konfiguruj profil". Jest to pozycja dla właściciela. Jeśli się ją wypełni, pojawiają się wtedy takie jaja. Po uzupełnieniu nie ma już czegoś takiego. Jak dobrze pamiętam, na początku listy kontaktów będzie "Mój profil" lub podana w nim nazwa. Ale raczej była to pierwsza opcja. Należy ten profil usunąć, wtedy przeskakiwanie literek w Kontaktach będzie działać prawidłowo.

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem jest to związane z polskimi literami w kontaktach. Jeśli kontakt zaczyna się na polską literę (nie wiem czy dotyczy to wszystkich liter, na pewno Ł i Ś) to przewijanie zatrzymuje się na literce wcześniej.

U siebie miałem kontakt rozpoczynający się od Ł to zatrzymywało mi się na L, jak zamieniłem literkę Ł na L to kontakty przewijały mi się do S, bo miałem kontakt na literę Ś.

Nie wiem do kogo miożnaby napisać - może dałoby się to naprawić, bo jest trochę wkurzające - przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w którejś wersji Miui miałem przewijanie do literki "S". Teraz od jakiegoś czasu tylko do "L". Wpisy w kontaktach mam cały czas te same, nie dodałem nikogo więc teoria z polskimi znakami raczej się nie sprawdzi... :( Fajnie by było jakby ktoś się tym zajął bo ja akurat mam dużo wpisów od "L" do końca więc czasem trochę trzeba przewijać jeśli nie wiemy czego szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to związane z polskimi literami w kontaktach. Jeśli kontakt zaczyna się na polską literę (nie wiem czy dotyczy to wszystkich liter, na pewno Ł i Ś) to przewijanie zatrzymuje się na literce wcześniej.

U siebie miałem kontakt rozpoczynający się od Ł to zatrzymywało mi się na L, jak zamieniłem literkę Ł na L to kontakty przewijały mi się do S, bo miałem kontakt na literę Ś.

Nie wiem do kogo miożnaby napisać - może dałoby się to naprawić, bo jest trochę wkurzające - przynajmniej dla mnie.

 

Witam

 

Problem rozwiązany.

@gbula ma rację.

Trzeba usunąć literę Ł z kontaktów lub Ś jeśli nazwa kontaktu zaczyna się właśnie na Ł lub Ś i wszystko już u mnie pięknie działa.

 

Dzięki gbula

Edytowane przez malina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...