Jump to content

brak możiiwości instalacji komunikatorów

Recommended Posts

Witam

W związku z tym że tego tematu jeszcze nie było, mam zapytanie o problem z instalacją aplikacji messenger. mam redmi 4 pro. Miałem wyjściowo globala. Po ściągnięciu bootloadera zainstalowałem rom miui pl w wersji xiaomi.eu_multi_HM4Pro_6.12.22_v8-6.0. wcześniej miałem też xiaomi.eu_multi_HM4Pro_6.12.1_v8-6.0. Na każdym z nich nie ma możliwości instalacji messengera. Pojawia się jakiś błąd sklepu play. Zaktualizowałem sklep google play ale to nic nie dało. w załączniku zdjęcie błędu

Kolejny problem to brak możliwości korzystania z aplikacji watsup. Mogę pisać jedynie tekst, gdy chcę wysłać zdjęcie pojawia się błąd o treści wybrany plik nie jest zdjęciem. Gdy próbuję pobrać zdjęcie, pojawia się info, błąd pobrania spróbuj później. Oczywiście internet łączony inne apki działają...

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Czy jedynym sposobem na rozwiązanie problemu jest instalacja global albo cyjanogena? Nie chciał bym tego pierwszego bo to wg mnie syf. Nie da się np przekręć ekranu do poziomu gdy korzystam z klawiatury i inne problemy...

błąd.JPG

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...