Skocz do zawartości

Redmi Stable 15


NotExist

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki wielkie :) jak pisałem post na stronie było jeszcze 13 :)

Talkowane z mojego Redmi :)

No i zainstalowałem Stable 15 teraz czas na testy :P

Talkowane z mojego Redmi :)

Talkowane z mojego Redmi :) Edytowane przez NotExist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co jeszcze nic takiego się nie stało. 

Ale.. Po restarcie cały czas wyskakuje, powiadomienie z Monitora Danych, aby ustawić limity, chociaż są.. :P

Dwa, powiadomienie o zakończeniu rozmowy (czas, koszt itd.) nie jest w stylu Miui jak dawniej tylko w stylu Holo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.. Po restarcie cały czas wyskakuje, powiadomienie z Monitora Danych, aby ustawić limity, chociaż są.. :P

Dwa, powiadomienie o zakończeniu rozmowy (czas, koszt itd.) nie jest w stylu Miui jak dawniej tylko w stylu Holo. :P

U mnie tak samo, pokazuje się powiadomienie z Monitora Danych, także przy wykorzystaniu kilku MB z pakietu też kwiczy, mimo ustawionego limitu na 10GB. SMSy z kosztami połączenia tak samo. W dodatku mam cały czas info o podłączonym nośniku USB na pasku powiadomień (znika po podłączeniu zewnętrznej pamięci przez hosta USB). Zaokrąglone rogi wyłączają się bez problemu, ale Engineer Mode MTK nie działa. Update romu z początku marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z monitorem danych a żadnego limitu nie ustawiłem :) co do podłączenia USB często temat poruszany , wystarczy przytrzymać i kliknąć żeby nie pokazywało na pasku :) z tego co pamiętam to jedyny sposób na wyłączenie :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znaleziony błąd, gdy włączymy 10 minutową drzemkę gdy budzik dzwonił , a w czasie tych 10 minut ktoś do nas zadzwoni to po zakończeniu rozmowy włącza się sygnał budzika i nijak nie idzie go wyłączyć, dopiero pomaga restart, czy może ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem ? :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znaleziony błąd, gdy włączymy 10 minutową drzemkę gdy budzik dzwonił , a w czasie tych 10 minut ktoś do nas zadzwoni to po zakończeniu rozmowy włącza się sygnał budzika i nijak nie idzie go wyłączyć, dopiero pomaga restart, czy może ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem ? :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znaleziony błąd, gdy włączymy 10 minutową drzemkę gdy budzik dzwonił , a w czasie tych 10 minut ktoś do nas zadzwoni to po zakończeniu rozmowy włącza się sygnał budzika i nijak nie idzie go wyłączyć, dopiero pomaga restart, czy może ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem ? :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Błąd występuje nawet po dłuższym czasie. Bardzo denerwujące. Da się wyłączyć poprzez usunięcie zegara z oczekujących procesów ukrytych pod "domkiem".

goromadska z redrice/hongmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał dostęp do komputera to wyśle Buga na en.xiaomi.com póki co szukam ich więcej, jest jeszcze kolejny z clientami torrent. Pozdrawiam ,szukajcie więcej bugów i piszcie tutaj w końcu może uda się całą listę ułożyć a także proszę o dodanie dopisku "bugi" do tematu. :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee.... nie en.miui.com.. tam nie czytają niczego. Przecież chinole nie rozumieją angielskiego.
Zgłoś o ile masz dostęp na miui.com tam na forum jest sekcja Bugs (po przetłumaczeniu). I tam cały czas ktoś jest i nadaje sprawom priorytety. Tak zgłosiliśmy szumy w nagrywaniu: http://www.miui.com/thread-1788479-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam banalny problem.. :P

Wiem, że gdzieś było na forum ale nie mogę tego znaleźć.

 

Zrobiłem wipe, zainstalowałem wszystko na nowo i nie mogę pozbyć się powiadomienia "Nośnik USB Podłączony". :/

 

https://drive.google.com/file/d/0B37tIkL0hqYpTlJnYlk4SVJULWs/edit?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B37tIkL0hqYpdkpfSHIxbVNBZnM/edit?usp=sharing

 

Opcja powiadomienia jest nieaktywna.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma to dziwne czarne tło pod ikonami w Sklepie Play w wersji 4.8.20?

Tak, myślałem że to jakieś glitche graficzne, potem że to google zmieniło rodzaj ikon i u większości zostały stare (mniejsze, a skrypt dorabia czarne wypełnienie). Potem myślałem że to wina motywów. Ostatecznie jak widać jest to problem romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...