Zeork

Problemy techniczne bugi w mi5c

Recommended Posts

Na obecną chwilę powstały takie bugi w mi5c na wersji dev na andku 7.1.2 nie wiem jak na stable.na andku 6.0 i są na chwilę obecną(podejrzewam nie u każdego):

1. Problem z gubieniem zasiegu po skończonej rozmowie telefonicznej, mimo, że normalnie podzas użytkowania i podczas rozmowy zasięg jest - wyjscie to właczenie i wylaczenie trybu samolotowego.
Czasem nie gubi a ale nie potrafi wrócić z 3G na 4G.
Na szczęscie nie dzieje się to dość często.
Potwierdzone na mi.com i w Europie.
 
2. Zeskok z 4G na 3G w trybie poziomym. Potrafi ogladając np filmik na yt czy na jakiejs stronie przez przegladarke w trybie poziomy zeskoczyć z 4G na 3G, w pionowym się to nie dzieje.
 
3. Błąd, zrywanie transferu, mimo pokazywania zasięgu 4G(wszystkie kreski) oraz aktywnych obu strzałek od internetu mobilnego. Np.pobieramy rom z en.miui.com idzie pięknie np 2-3MB/s, stronki się otwierają, nagle transfer spada do 0KB/s a strony się nie otwierają. Zasiąg niby i net jest.
Pomaga znowu tryb samolotowy.
Na wifi nie ma tego problemu.
Wczesniej i na danych mobilnych tego problemu nie było. Potwierdzone u wielu osób na china oraz xiaomi.eu
 
4. Nie działają kody ussd w play.
 
5. Nie działają wszystkie opcje w song assistant.
 
6. Wyrzuca Fc na hardware info - version info( z kodu miui 6484)
 
 
 
 
Sent from my MI 5C using Tapatalk
 
 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam u mnie po ostatniej aktualizacji softu (xiaomi.eu 7.6.8) pojawił się następujący problem a mianowicie gdy wybieram nr na telefonie wyświetla się dość długo wybieranie nr w słuchawce nic kompletnie nie słychać i telefon zakańcza rozmowę.Próba kilkakrotnie wybierania znowu nr kończy się takim samym efektem.

Song assistant też nie ma wszystkich aktywnych opcji niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ostatnia aktualizacja telefonu do wersji 7.8.17(miui9 xiaomi.eu) - wystąpiły następujące problemy mianowicie telefon podczas pracy  w preferowanym trybie LTE ma o wiele gorszy zasięg w centrum miasta- internet działa ale słabo wypadają rozmowy telefoniczne dopiero po przełączeniu na tryb 2 G jest poprawnie choć czasami po wybraniu nr telefon wybiera wybiera i nagle się rozłącza.Dodam iż ustawienia są odblokowane :) Czy kolega Zeork nadal używa tego telefonu może lepiej zainstalować china stable lub developer?

Dodam też iż po aktualizacji można uruchomić telefon w trybie recovery ale nie działa dotyk.

Edited by wonzki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnia aktualizacja OTA spowodowała iż telefon po instalacji zawiesił się w trybie fastboot.Pomogło dopiero ponowne uruchomienie w trybie recovery i instalacja od nowa :)Kolejny problem to taki iż mimo iż mam zasięg czasami osobie dzwoniącej odrzuca od razu połączenie .

Edited by wonzki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now