Zeork

Problemy techniczne bugi w mi5c

Recommended Posts

Na obecną chwilę powstały takie bugi w mi5c na wersji dev na andku 7.1.2 nie wiem jak na stable.na andku 6.0 i są na chwilę obecną(podejrzewam nie u każdego):

1. Problem z gubieniem zasiegu po skończonej rozmowie telefonicznej, mimo, że normalnie podzas użytkowania i podczas rozmowy zasięg jest - wyjscie to właczenie i wylaczenie trybu samolotowego.
Czasem nie gubi a ale nie potrafi wrócić z 3G na 4G.
Na szczęscie nie dzieje się to dość często.
Potwierdzone na mi.com i w Europie.

2. Zeskok z 4G na 3G w trybie poziomym. Potrafi ogladając np filmik na yt czy na jakiejs stronie przez przegladarke w trybie poziomy zeskoczyć z 4G na 3G, w pionowym się to nie dzieje.

3. Błąd, zrywanie transferu, mimo pokazywania zasięgu 4G(wszystkie kreski) oraz aktywnych obu strzałek od internetu mobilnego. Np.pobieramy rom z en.miui.com idzie pięknie np 2-3MB/s, stronki się otwierają, nagle transfer spada do 0KB/s a strony się nie otwierają. Zasiąg niby i net jest.
Pomaga znowu tryb samolotowy.
Na wifi nie ma tego problemu.
Wczesniej i na danych mobilnych tego problemu nie było. Potwierdzone u wielu osób na china oraz xiaomi.eu

4. Nie działają kody ussd w play.

5. Nie działają wszystkie opcje w song assistant.

6. Wyrzuca Fc na hardware info - version info( z kodu miui 6484)

Sent from my MI 5C using Tapatalk

Witam u mnie po ostatniej aktualizacji softu (xiaomi.eu 7.6.8) pojawił się następujący problem a mianowicie gdy wybieram nr na telefonie wyświetla się dość długo wybieranie nr w słuchawce nic kompletnie nie słychać i telefon zakańcza rozmowę.Próba kilkakrotnie wybierania znowu nr kończy się takim samym efektem.

Song assistant też nie ma wszystkich aktywnych opcji niestety.

Witam ostatnia aktualizacja telefonu do wersji 7.8.17(miui9 xiaomi.eu) - wystąpiły następujące problemy mianowicie telefon podczas pracy  w preferowanym trybie LTE ma o wiele gorszy zasięg w centrum miasta- internet działa ale słabo wypadają rozmowy telefoniczne dopiero po przełączeniu na tryb 2 G jest poprawnie choć czasami po wybraniu nr telefon wybiera wybiera i nagle się rozłącza.Dodam iż ustawienia są odblokowane :) Czy kolega Zeork nadal używa tego telefonu może lepiej zainstalować china stable lub developer?

Dodam też iż po aktualizacji można uruchomić telefon w trybie recovery ale nie działa dotyk.

Edited by wonzki

Ostatnia aktualizacja OTA spowodowała iż telefon po instalacji zawiesił się w trybie fastboot.Pomogło dopiero ponowne uruchomienie w trybie recovery i instalacja od nowa :)Kolejny problem to taki iż mimo iż mam zasięg czasami osobie dzwoniącej odrzuca od razu połączenie .

Edited by wonzki