Skocz do zawartości

Miui Downgrade 8.1>8.0


Qudimek

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, jak zrobić Downgrade systemu. Mam taki, jak ja czystym screenie, a chciałbym przejść na swój stary, czyli jak na pokazanym screenie (8.0.6.0). Może mnie ktoś poprowadzić krok, po kroku, jak to zrobić, czy muszę mieć odblokowany bootloader, bo średnio chcę to robić i skąd pobrać ten ROM, który chcę. Bardzo proszę. 

IMG_20170530_144412.jpg

Screenshot_2017-05-30-14-50-02-986_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witem. Ja również chce wrócić z global 8.5.2.0 na 8.5.1.0 albo ewentualnie starszy...po ostatniej aktualizacji glosnik do rozmów stracił moc i rozmowa przez niego jest mozliwa tylko w bardzo cichych pomieszczeniach

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 67Kuchar napisał:

Witem. Ja również chce wrócić z global 8.5.2.0 na 8.5.1.0 albo ewentualnie starszy...po ostatniej aktualizacji glosnik do rozmów stracił moc i rozmowa przez niego jest mozliwa tylko w bardzo cichych pomieszczeniach

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Jak format nie pomoże i masz global stable to wgraj mifleshem global dev lub odblokuj bootloader i wgraj miuipolska

Dnia 31.05.2017 o 17:30, Qudimek napisał:

Potrzebuje pomocy, jak zrobić Downgrade systemu. Mam taki, jak ja czystym screenie, a chciałbym przejść na swój stary, czyli jak na pokazanym screenie (8.0.6.0). Może mnie ktoś poprowadzić krok, po kroku, jak to zrobić, czy muszę mieć odblokowany bootloader, bo średnio chcę to robić i skąd pobrać ten ROM, który chcę. Bardzo proszę. 

IMG_20170530_144412.jpg

Screenshot_2017-05-30-14-50-02-986_com.android.settings.png

Może powiec dlaczego chcesz wróci może coś innego doradze.

Downgrade bez odblokowania bootloadera i kopi efs to jest jednak ryzyko bo przezkakujesz  z 6 na 5.1 androida zdarzają się utraty imei.(przez aktualizacjie)

Mifleshem można było gdyby starszy soft był dostępny ale na stronie jest tylko ostatni chyba że ktoś zna stronę ze starszymi.

 

 

 
Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...