Skocz do zawartości

Gubienie sygnału kilkanaście razy na dobre (wahania)


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Swoje Xiaomi użytkuję już jakiś czas, do tej pory wszystko było w jak najlepszym porządku.
Jednak na początku kwietnia napotkały mnie dziwne sytuacje w których telefon zaczął gubić zasięg. Tak raz na dzień. Myślałem, że może coś z kartą, wyjąłem, przeczyściłem kartę, tackę i wsunąłem. To niestety nie pomogło. Takie sytuację zdarzały się co raz częściej. Kilka razy na dzień i kilka razy w tygodniu. I tak gdzieś koło 1 maja telefon jakby się nawrócił i postanowił gubić zasięg tylko tak sporadycznie 3-5 razy w ciągu dnia ale nadal jakieś 3-4 razy w tygodniu.

Jest to bardzo upierdliwe i męczące gdy zasięg zrywa sie co jakiś czas na te 20 sekund. Telefon mi sie upadł, nic w nim nie zmieniałem, nawet ustawień fabrycznych nie wracałem.

Cały czas pracuje na 7.1.3 i nie chce zmieniać bo ten room mi najlepiej odpowiada, bateria trzyma bardzo dobrze a nie mam aktualnie czasu na zabawy w zmiany roomów.

 

Gdybym o czymś zapomniał to prosze zapytać w komentarzu a uzupełnię informację.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Menntu

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam czasu na bawienie się w roomy bo pracuje poza domem to nawet nie będę miał jak telefon wymienić na inny w razie czego.

Problem jest uciążliwy gdy trzeba skorzystać z telefonu. Podczas dłuższych rozmów też potrafi zgubić zasięg.

Dodam, że mam zawsze 3-4 kreski zasięgu, więc nie gubi go bo nie ma zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...